Lian Gallagher

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=JVHZXWn64ws

Elżbieta II wygląda jak mały Jedi? Tak twierdzi Liam Gallagher

2022-02-22 14:25

Liam Gallagher jest postacią, która często zaskakuje i jak widać, nadal lubi to robić. Niedawno artysta zaskoczył wypowiedzią, w której stwierdził, że królowa Elżbieta II wygląda jak 'mały Jedi'.

Bracia Gallagher są uznawani za jednych z najbardziej kontrowersyjnych muzyków z Anglii i mimo tego, że w ostatnich latach w miarę się uspokoili, to i tak zdarza im się coś powiedzieć, co jest potem mocno komentowane i wzbudza kontrowersje. Tak jest po ostatniej wypowiedzi Liama, który stwierdził, że królowa Elżbieta jest jak 'mały Jedi'.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Elżbieta II wygląda jak mały Jedi? Tak twierdzi Liam Gallagher

W obszernym wywiadzie dla NME, Liam powiedział o tym, jak czuje się z faktem, że nie ma jeszcze tytułu szlacheckiego, Na Twitterze artysta napisał:

Więc znowu nie trafiłem na listę honorową. Do ku*wy nędzy co jeszcze muszę zrobić, żeby dostać jeden z tych tytułów szlacheckich? No cóż, trzymajcie się ramy, buziaki, LG.

Jak potem dodał w wywiadzie dla NME, jego podejście jest raczej luźne w tym temacie, jednak sytuacja go rozczarowywuje:

Pewnie jest jakiś pajac, który sobie pomyślał: "Co ten imbecyl z Manchesteru sobie myśli? Że królowa da mu tytuł szlachecki za jakieś piosenki sprzed 30 lat?". Jeśli mogę wk*rwić jakiegoś śmiecia 1 stycznia, to jest dobre rozpoczęcie roku.

Prawda jest taka, że przyjąłbym to tylko, gdyby mi przywieźli list Pocztą Królewską do mojego k*rwa domu. Nie zamierzam nigdzie jechać i się przed kimkolwiek płaszczyć jak śmieć. Ale nie mam nic do rodziny królewskiej. Lubię królową. Jest jak mały Jedi. Dla mnie jest spoko.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu