Dua Lipa jako Meg w nowym Herkulesie? Piosenkarka ma być bliska otrzymania roli

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News; Disney Dua Lipa jako Meg w nowym Herkulesie? Piosenkarka ma być bliska otrzymania roli

Pogłoski

Dua Lipa gwiazdą Disneya? Ma zagrać w aktorskiej wersji popularnej bajki

2024-05-24 19:48

Dua Lipa kontynuuje rozwój swojej ekranowej kariery. Popularna wokalistka zagrała dotąd w dwóch filmach (“Barbie” i “Argylle - Tajny szpieg”) i już ma na oku trzeci. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy, ale jeśli spełnią się marzenia włodarzy Disneya, to przyjdzie jej zagrać u boku Austina Butlera.

Mimo ciągłej krytyki Disney nie rezygnuje z realizacji aktorskich wersji swoich popularnych bajek. Po “Pięknej i Bestii”, “Małej Syrence”, “Mulan” itd. włodarze studia wciąż nie mają dość i ostrzą sobie zęby na kolejne projekty. Wśród nich znalazły się m.in. “Lilo i Stich” oraz “Herkules”.

Dua Lipa jako Meg w nowym “Herkulesie”? Piosenkarka ma być bliska otrzymania roli

Wstępne prace nad nowym “Herkulesem” trwają już od lat i początkowo krążyły pogłoski, że w tytułowego bohatera miałby się wcielić gwiazdor “Kingsmana” – Taron Egerton, a jego ukochaną Meg miała zagrać Ariana Grande. Wygląda jednak na to, że nic z tego. Zagraniczne media donoszą, że wymarzonym kandydatem do głównej roli ma być obecnie Austin Butler, który dał prawdziwy popis zarówno w “Elvisie” jak i drugiej “Diunie”, zaś bliska angażu do roli Meg ma być inna piosenkarka – Dua Lipa. Na obecną chwilę nie jest to jednak nic pewnego, więc trzeba czekać na oficjalne informacje.

Wiemy za to, że reżyserią ma zająć się Guy Ritchie, który stworzył wcześniej aktorskiego “Aladyna” i film okazał się kasowym sukcesem. Ritchie popracował też nieco nad scenariuszem, nanosząc poprawki na skrypt opracowany przez Dave’a Callahama (“Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”).

SPRAWDŹ TEŻ: Jessica Alba ma już dość siedzenia w domu. Aktorka wraca na ekrany po kilkuletniej przerwie

Quiz. Podajemy imię postaci Disneya, ty mówisz, z którego filmu pochodzi. Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Jak ma na imię główna bohaterka bajki "Piękna i Bestia"?
Wszystko na ekranie to ściema. Niewidoczne efekty komputerowe w filmach| To Się Kręci #34
Źródło: Dua Lipa gwiazdą Disneya? Ma zagrać w aktorskiej wersji popularnej bajki