Dom jak z ,,Parasite''. Gwiazda muzyki pop mieszka w identycznej willi

2020-03-24 12:26
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=VSWwxXxerNI

Film ,,Parasite'' stał się prawdziwym hitem, który zyskał sporą rzeszę fanów. Okazuje się, że gwiazda muzyki pop mieszka w identycznej posiadłości, jak ta, którą widzieliśmy w filmie. Czy to ta sama posiadłość?

Gdy film ,,Parasite'' pojawił się w kinach, wszyscy byli przekonani, że produkcja Bonga Joon-ho zdobędzie wszystkie, najważniejsze nagrody. Faktycznie, film rozbił bank na gali Oscarów, Złote Globy i kilka innych gali również było jego. Produkcja ma wielu fanów, którzy często dostrzegają nawiązania do filmu w prawdziwym świecie. O ile niektóre spostrzeżenia fanów są czasami naciągane, to faktycznie, dom Jennifer Lopez, wygląda identycznie jak ten z filmu!

COVER ,,IMAGINE'', KTÓRZY NAGRALI AKTORZY, SPOTKAŁ SIĘ Z FALĄ KRYTYKI. O CO CHODZI?


Jennifer Lopez mieszka w domu z ,,Parasite''?

To, że dom gwiazdy pop, który mieści się w Los Angeles, przypomina ten z filmu ,,Parasite'', zauważyli fani artystki. Wszystko przez wrzucenie na Twittera kilku zdjęć i filmików, gdzie Jennifer pokazuje, że można w fajny sposób spędzić czas podczas kwarantanny. Potem już tylko posypały się pytania o to, czy wokalistka mieszka w domu z filmu, albo czy ma piwnice, lub nie potrzeba jej szofera?


Na szczęście, nie jest to możliwe, aby Jennifer Lopez mieszkała w słynnym domu. To co widzieliśmy w ,,Parasite'' w rzeczywistości nie istnieje, a wszystko było dobrze zrobioną scenografią. Fakt, że ludzie brali dom z filmu za prawdziwy, bardzo cieszył reżysera. Był to dowód na to, że efekty scenografii spełniły swoją rolę. Jedno jest pewne, od dzisiaj będziemy trochę inaczej patrzyć na Jennifer Lopez...

ZDJĘCIE Z DZIECIŃSTWA NA FACEBOOKU - O CO CHODZI W AKCJI?