Polecajki

Nie tylko “Bridgertonowie”: oto 5 innych serialowych romansideł, które warto obejrzeć

2024-05-17 17:07

Obejrzeliście “Bridgertonów” i nie wiecie, co zrobić ze swoim życiem? A co powiecie na serial w podobnych klimatach? Znaleźliśmy dla was 5 odcinkowych produkcji, które umilą wam czas oczekiwania na kolejne plotki od Lady Whistledown.

“Bridgertonowie” – podobne seriale warte obejrzenia

“Bridgertonowie” to kostiumowy serial, któremu daleko do realiów historycznych, a blisko do klasycznego romansidła, w którym porywy serca i dobra zabawa biorą górę nad rozsądkiem. Jeśli zatem szukacie podobnych produkcji, które pozwolą wam odpocząć po ciężkim dniu bez większych wyrzutów sumienia, zajrzyjcie do naszej galerii podpiętej w górnej części artykułu. Z pewnością znajdziecie tam coś dla siebie.

SPRAWDŹ TEŻ: “Bridgertonowie”, sezon 3 – recenzja. Oceniamy nowe odcinki hitu Netflixa

“Bridgertonowie” – kiedy nowe odcinki na Netflixie?

Pierwsza tura 3. sezonu “Bridgertonów” za nami, druga pojawi się za niecały miesiąc. Odcinki 5-8 zadebiutują w ofercie platformy w dniu 13 czerwca 2024 roku.

“Bridgertonowie” – o kim opowie 4. sezon?

Choć nie potwierdzono tego oficjalnie, wszystkie znaki na niebie i ziemi (a już zwłaszcza na ziemi) wskazują, że w 4. sezonie skupimy się na miłosnych podbojach Benedicta Bridgertona. Po pierwsze to i tak 3. sezon miał należeć do niego (zgodnie z książkową chronologią), po drugie któryś ze spostrzegawczych fanów zauważył, że gdy w drugim sezonie familia Bridgertonów grała w swoją ulubioną grę zespołową, bramki, do których swoje piłki wbijali konkretni bohaterowie, odpowiadały przydzielonym im sezonom: Anthony – II, Colin – III, Benedict – IV, Eloise – V.

“Bridgertonowie” – jak dobrze pamiętasz poprzednie sezony?

Pytanie 1 z 8
Podczas swego debiutu Daphne Bridgerton zyskała tytuł diamentu sezonu:
Bridgertonowie QUIZ: jak dobrze pamiętasz poprzednie sezony? Nie spraw zawodu Lady Whistledown!
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Źródło: Nie tylko “Bridgertonowie”: oto 5 innych serialowych romansideł, które warto obejrzeć