Dominik Pajewski

03.09.2019 (09:50)

Zdjęcie Tilla Lindemanna z mamą zrobiło furorę wśród fanów RammsteinZespół Rammstein od zawsze bardzo strzegł swojej prywatności, a jeżeli chodzi o tematy rodzinne, mało cokolwiek było wiadomo. Till Lindemann postanowił przełamać milczenie w temacie swojej rodziny, umieszczając wspólne zdjęcie ze swoją mamą.

Zespół Rammstein, od zawsze stara się trzymać temat swojej rodziny z daleka od opinii publicznej. Grupa ceni sobie prywatność, jednak w ostatnich latach Till Lindemann odkrywał różne szczegóły ze swojego życia prywatnego. Tym razem, do sieci trafiło zdjęcie wokalisty Rammstein z jego mamą. 

SLIPKNOT W WERSJI NA WIOLONCZELE. TAK BRZMI WYJĄTKOWY COVER [WIDEO]


Till Lindemann udostępnił zdjęcie ze swoją mamą

Zdjęcie jest o tyle wyjątkowe, że to właśnie Till najbardziej bronił swojej prywatności, o swoich rodzicach mówiąc niewiele albo wcale. Na oficjalnym profilu instagramowym wokalisty, pojawiło się zdjęcie zrobione przy zachodzie słońca, którego w zasadzie w ogóle nie podpisano. Fani jednak bardzo szybko domyślili się, że jest to wspólne zdjęcie Tilla z jego mamą i uznali jest za bardzo wzruszające.
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#till_lindemann_official

Post udostępniony przez Till Lindemann (@till_lindemann_official)


Till Lindemann obecnie odpoczywa od koncertowego życia, jednak w planach jest wydanie drugiego albumu projektu Lindemann. Kiedy możemy spodziewać się premiery? Tego jeszcze nie wiadomo.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 365 dni zostanie usunięte z Netflixa? Jest odpowiedź platformy

  2020-07-06
  Film 365 dni stał się prawdziwym hitem, który podbija również rynek zagraniczny. Nie wszystkim podoba się tematyka produkcji i wiele osób chce, aby usunięto film z platformy. Na liczne głosy niezadowolenia odpowiedzieli przedstawiciele platformy.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Ennio Morricone nie żyje. Legendarny kompozytor odszedł w wieku 91 lat

  2020-07-06
  Ennio Morricone nie żyje! Legendarny kompozytor, który zasłynął dzięki kompozycją zrealizowanym do największych hitów kinowych, odszedł w wieku 91 lat.
 • KMŻ - Kawałki Mojego Życia. Pierwszym gościem nowego cyklu będzie Krzysztof Zalewski

  2020-07-03
  KMŻ - Kawałki Mojego Życia to nowy cykl na antenie Eski ROCK, w którym gościć będą bardzo różni artyści. To osobiste pasmo, w której muzycy będą mówić o swoich ulubionych numerach i inspiracjach. Pierwszym gościem cyklu jest Krzysztof Zalewski.
 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz