Dominik Pajewski

07.04.2020 (11:34)

Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaokeSerial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.

Gdy na Netflixie pojawił się czwarty sezon ,,Domu z papieru'', pewnym było, że fani będą przerzucać się cytatami z serialu oraz poszukiwane będą materiały z najlepszymi scenami. Hitem stało się wykonanie utworu ,,Ti amo'' w wersji Berlina.

METALLICA TOWARZYSZYŁA ZAPAŚNIKOWI PRZY WYJŚCIU NA RING. KTÓRY NUMER WYBRAŁ? [WIDEO]


Zaśpiewaj "Ti Amo"  razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

Fanom mocno utkwiło w pamięci, wykonanie ''Ti Amo'', które odśpiewał Berlin. Netflix postanowił zareagować momentalnie i umieścił wersję karaoke, dzięki której fani mogą pośpiewać tak samo jak w serialu:Warto dodać, że ,,Dom z papieru'' znalazł się na pierwszym miejscu, najchętniej oglądanych produkcji na Netflixie. Czwarty sezon serialu jest cały czas dostępny na platformie.

EVANESCENCE I WITHIN TEMPTATION W POLSCE! SZCZEGÓŁY WSPÓLNEGO KONCERTU OGŁOSZONE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sabaton nagrali klip z Youtuberem, który przerabia piosenki Rammstein na język rosyjski

  2020-05-22
  Sabaton są bardzo otwarci na fanów, którzy często robią fajne rzeczy dla zespołu. Tym razem grupa połączyła siły z rosyjskim youtuberem, który dał się poznać jako gość, który przerabia na rosyjski piosenki Rammstein.
 • Lody o smaku gazu łzawiącego. Jaki jest skład nietypowego deseru?

  2020-05-22
  Gdy przychodzi lato, wiele osób ma ochotę na lody, które z roku na rok mają różne, ciekawe smaki. Nikt jednak nie przypuszczał, że da się zrobić deser lodowy o smaku gazu łzawiącego.
 • Kiedy Ozzy przejdzie na emeryturę? Jack osbourne odpowiedział szczerze o planach ojca

  2020-05-22
  Ozzy Osbourne nie ma ostatnio łatwo, ponieważ mocno dokucza mu zdrowie. Jack Osbourne powiedział, ile jeszcze może potrwać kariera jego ojca. Czy będzie jeszcze szansa zobaczyć Ozzy'ego na scenie?
 • 40 lat filmu Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje. Z tej okazji powstał specjalny plakat

  2020-05-22
  Gwiezdne Wojny miały lepsze i gorsze momenty w swojej historii, jednak nie da się ukryć, że ''Imperium Kontratakuje'', to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza część gwiezdnej sagi. Z okazji 40-lecia filmu, opublikowano specjalny plakat.
 • Czym zajmuje się syn Kazika Staszewskiego?

  2020-05-22
  Kazika Staszewskiego zna każdy fan rocka w Polsce, a jego piosenki to absolutne szlagiery. Nie każdy jednak wie, czym zajmuje się jeden z synów Kazika - Jan Staszewski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz