Daniel Wardziński

23.08.2016 (12:16)

Wilki - Wenus, Tu Mars - nowy teledysk inspirowany Bonnie & Clyde?Zespół Wilki zaprezentował nowy teledysk promujący najnowszy album zespołu - Przez Dziewczyny. Video do kawałka Wenus, Tu Mars zostało zainspirowane popularną historią legendarnego duetu Bonnie & Clyde.

Wilki prezentują nowy teledysk do kawałka Wenus, Tu Mars, który jest kolejnym singlem promującym album Przez Dziewczyny. Video jak zapewniają twórcy miała być teledyskową odpowiedzią na kultową historię Bonnie & Clyde. Jak wyszło? Możecie przekonać się sami - sprawdźcie nowy teledysk zespołu Wilki na EskaROCK.pl.

Wilki - Wenus, Tu Mars - nowy teledysk inspirowany Bonnie & Clyde

Album Przez Dziewczyny ukazał się w kwietniu 2016 roku i jest pierwszym na którym zagrał syn lidera formacji - Beniamin Gawliński, który gra na gitarze akustycznej, klawiszach oraz pojawia się wokalnie. Album zadebiutował na 6. miejscu listy OLiS. Sprawdźcie nowy teledysk i sami odpowiedzcie sobie czy będzie on w stanie wpłynąć na dalszą sprzedaż materiału:


Oto jak zespół zajawił swoje nowe video:ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz