Anna Dziełak

19.09.2019 (14:12)

Wiedźmin 4 - kiedy nowa gra? Kto będzie jej głównym bohaterem?Gry z serii The Witcher osiągnęły popularność na całym świecie. Historia Białego Wilka została zamknięta w trzeciej części zatytułowanej Dziki Gon. Mimo to nie cichną plotki o czwartej grze w świecie Geralta z Rivii. Czego możemy się spodziewać? Kto będzie jej głównym bohaterem? Sprawdźcie na ESKA.pl! 

Saga o Wiedźminie cieszy się w Polsce i na świecie wielką popularnością. Geralta z Rivii niebawem zobaczyć będziemy mogli również na ekranach naszych telewizorów i komputerów dzięki nowemu serialowi Netflixa. Raport finansowy CD Projekt potwierdza wcześniejsze plotki o tym, że firma planuje kolejną grę w świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego. W strategii napisano: 

Czynnikiem kluczowym dla utrzymania w przyszłości dotychczasowej wysokiej dynamiki rozwoju segmentu CD PROJEKT RED jest dalsze rozwijanie wewnętrznej umiejętności produkowania gier najwyższej światowej klasy i jakości, w połączeniu ze zdolnością efektywnej komunikacji z graczami na całym świecie. Od strony zarządzania realizowanymi projektami posiadanie dwóch linii produktowych – Wiedźmin/The Witcher i Cyberpunk oraz niezależnych zespołów deweloperskich będzie umożliwiać prowadzenie równoległej produkcji poszczególnych projektów i wyrównanie planu wydawniczego w kolejnych okresach. Zmiana działalności na model wydawniczy oparty o dwie funkcjonujące równolegle marki i kilka równocześnie realizowanych projektów potencjalnie pozwoli na optymalizację produkcyjną i finansową, zwiększenie częstotliwości premier i łącznej wysokości przychodów oraz dalszą dywersyfikację ryzyk, zaś przed twórcami zatrudnionymi w Spółce otworzy więcej możliwości samorealizacji zawodowej. 

Zobacz też: Wiedźmin Netflixa - data premiery serialu. Ile będzie miał odcinków 1 sezon?

Ponieważ historia Białego Wilka została zamknięta, możemy się spodziewać nowego, głównego bohatera. Kto nim zostanie? 

Wiedźmin 4 - kto będzie nowym bohaterem gry? 

Nie wiemy kto będzie bohaterem nowej wiedźmińskiej gry ani kiedy ona powstanie. Pamiętać należy również, że firma może jedynie skupić się na rozwijaniu Gwinta, który również wpisuje się w część uniwersum. Gdyby jednak rzeczywiście powstała nowa gra to główny bohater musiałby dorównywać samemu Białemu Wilkowi. Oczywistym wyborem wydają się więc inni wiedźmini - Lambert, Eskel lub Vesemir. Gracze z pewnością ucieszyliby się również z możliwości poznania przygód Ciri. Nie można jednak wykluczyć wykreowania przez CD Projekt zupełnie nowego, nieznanego bohatera. Firma udowodniła już, że ma do tego prawdziwy talent. Najlepszym przykładem jest Vernon Roche i jego Niebieskie Pasy. To wciąż jednak jedynie spekulacje, lecz mamy nadzieję, że niebawem staną się prawdą. ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wychodzisz na balkon w bloku, a tam rolnik uprawia swoje pole. W środku osiedla jeździ kombajn

  2020-08-14
  Kupując mieszkanie, wszyscy marzymy o tym, aby widok zza okna był ładny i najlepiej by była to cicha i spokojna okolica. Niestety, czasami bywa tak, że ktoś się z kimś nie dogada i wychodząc na balkon, widzimy kombajn.
 • Sharon Osbourne mówi o biograficznym filmie o Ozzym i wspomina ''Bohemian Rhapsody'': to nie był dobry film

  2020-08-14
  O tym, że ma powstać film biograficzny o Ozzym Osbournie, mówi się od jakiegoś czasu. Teraz Sharon Osbourne zdradziła więcej szczegółów, odnosząc się również do ''Bohemian Rhapsody''.
 • Lady Gaga uwielbia metal! Tak twierdzi Lars Ulrich

  2020-08-14
  Gdy Lady Gaga wystąpiła z Metalliką, wielu fanów zespołu było w szoku. Okazuje się, że artysta faktycznie jest fanką muzyki metalowej, o czym powiedział Lars Ulrich.
 • Linkin Park wrzucili niepublikowany numer sprzed 20 lat! To zapowiedź reedycji ''Hybrid Theory''

  2020-08-14
  Linkin Park zapewniali niedawno, że z okazji 20-lecia swojego debiutu, mają w zanadrzu ''fajne rzeczy''. Jak się okazuje, zespół nie kłamał i do sieci trafiło niepublikowane nagranie.
 • Śląskie Pulp Fiction podbija internet. Wesoła przeróbka stała się hitem

  2020-08-13
  Pulp Fiction jest klasykiem, który często bywa przerabiany w zabawny sposób. W ostatnich dniach, hitem sieci w Polsce, jest śląska przeróbka hitu Quentina Tarantino.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz