Dominik Pajewski

22.10.2019 (15:32)

Ukraiński kosmita i Billie Eilish we wspólnym numerze. Ta przeróbka was oczaruje [WIDEO]Billie Eilish to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd pop na rynku. Singiel 'Bad guy' to niekwestionowany hit, który zdobywa miliony wyświetleń. Ktoś postanowił połączyć numer młodej artystki, z wielkim hitem rosyjskiego kosmity Vitasa. Efekt jest zadziwiająco dobry.

Billie Eilish to niekwestionowana gwiazda pop młodego pokolenia, która podbiła serca słuchaczy oraz krytyków. Singiel 'Bad guy' to niekwestionowany hit, który zdobył szturmem listy przebojów i jest stałym punktem koncertowym artystki. Oczywiście, powstało wiele przeróbek, jednak jednak zasługuje na szczególną uwagę. Skonfrontowano w niej Billie i ukraińskiego kosmitę Vitasa.

SLIPKNOT I SPICE GIRLS W JEDNYM NUMERZE. JAK WYPADŁA PRZERÓBKA?Billie Eilish i Vitas w jednym numerze. Przeróbka podbija sieć [WIDEO]

Pod podkład z piosenki 'Bad guy', podłożono wokal Vitasa z piosenki '7th Element'. Dokładnie, chodzi o tego kosmicznego wokalistę z Ukrainy który zawarł w swojej piosence fragment piosenki Kazika. Okazało się, że obie piosenki świetnie do siebie pasują i tworzą spójną całość, posłuchajcie:PAUL MCCARTNEY NIE ŻYJE OD 50 LAT? DAVE GROHL ODNIÓSŁ SIĘ DO TEORII

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz