Dominik Pajewski

13.08.2019 (08:07)

To był jeden z najbardziej wzruszających momentów na Pol'and'Rock Festival 2019. Agnieszka Chylińska była w szoku [WIDEO]Na Pol'and'Rock Festival 2019 nie zabrakło wielkich i wzruszających momentów, które na długo zapadną w pamięci fanów oraz artystów. Z pewnością, jednym z takich momentów jest jeden moment na koncercie Agnieszki Chylińskiej.

Pol'and'Rock Festival od zawsze obfitował w piękne wydarzenia, które na stałe przechodziły do historii festiwalu. Tak jest tym razem, a chodzi o koncert Agnieszki Chylińskiej, która pierwszy raz pojawiła się w Kostrzynie nad Odrą. Pewien moment na koncercie wokalistki był zapierający dech w piersiach.

'SHALLOW' JEST PLAGIATEM? LADY GAGA ZOSTAŁA POZWANA


Agnieszka Chylińska na Pol'and'Rock Festival 2019 - ten moment zapamiętają wszyscy [WIDEO]

Na koncert Agnieszki Chylińskiej czekało wiele osób, jednak najbardziej wyczekiwane były piosenki z repertuaru O.N.A.. Wokalistka nie zawiodła oczekiwań i zagrała największe hity zespołu, z którym zdobyła największą popularność. Nie mogło zabraknąć numeru 'Kiedy powiem sobie dość', podczas którego Chylińska poprosiła o wspólne śpiewanie z publicznością. Odzew był niesamowity, a tłum śpiewał ile sił w płucach. Zobaczcie, jeden z najpiękniejszych momentów na  Pol'and'Rock Festival 2019:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Zespół The Offspring wystąpi na Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty

  2019-08-16
  Największy, rodzinny festiwal w ojczyźnie World of Tanks! Podczas specjalnego dnia wystąpi The Offspring.
 • Pewnego razu... w Hollywood - Quentin Tarantino skomentował zamieszanie wokół postaci Bruce'a Lee

  2019-08-16
  W nowym filmie Quentina Trantino pojawią się postaci, które żyły naprawdę. Niestety, córce Bruce'a Lee nie podoba się ukazanie jej ojca, na co wcześniej odpowiedział odtwórca roli słynnego mistrza sztuk walki. Tym razem, do dyskusji włączył się sam Tarantino.
 • The Dumplings zawieszają działalność. Zanim to się stanie, zespół zagra jeszcze jedną trasę

  2019-08-16
  Ta wiadomość z pewnością nie należy do tych dobrych, przynajmniej nie dla fanów grupy. The Dumplings planują dłuższą przerwę w działalności, jednak zanim się to stanie, zespół ruszy w trasę koncertową.
 • Mike Patton powraca z legendarnym zespołem

  2019-08-16
  Mike Patton to postać w świecie rocka, która nie trzeba przedstawiać, a każdy wie, że projekty, w której zaangażowany jest artysta, to zawsze coś ciekawego. Tym razem, dowiedzieliśmy się, że artysta planuje powrócić z jednym ze swoich projektów.
 • Metallica i Greta Van Fleet ruszą we wspólną trasę. Gdzie zobaczymy zespoły?

  2019-08-16
  Spokojnie można stwierdzić, że Metallica oraz Greta Van Fleet umieją zaskoczyć. Zespoły ogłosiły wspólną trasę koncertową, co z pewnością jest zaskoczeniem i jednocześnie pewnego rodzaju pomostem międzypokoleniowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz