Dominik Pajewski

11.08.2020 (11:25)

Sylvester Stallone pokazał wyciętą scenę z Rocky'ego IV. To zobaczymy w wersji rozszerzonejRocky IV jest uznawany za najlepszą część całego cyklu o filmowym pięściarzu. Jakiś czas temu, okazało się, że istnieje dłuższa wersja filmu, która ma trafić na ekrany i czuwa nad nią Sylvester Stallone. Teraz zobaczyliśmy jedną z nieznanych scen.

Gdy na ekrany trafiała czwarta część Rocky'ego, nikt nie spodziewał się raczej, że będzie to taki hit, który nazywany będzie najlepszą częścią cyklu. Starcie Rocky'ego z Ivanem Drago, stało się ikoniczne i trafiło na stałe do kanonu kina. Jak się okazuje, istnieje dłuższa wersja filmu, która ma trafić na ekrany! Teraz wiemy, że faktycznie trwają prace nad wypuszczeniem reżyserskiej wersji, a jedną z nieznanych scen pochwalił się Sylvester Stallone.

ROBIN’S WISH - FILM DOKUMENTALNY POKAŻE OSTATNIE DNI ŻYCIA ROBINA WILLIAMSARocky IV trafi na ekrany w wersji reżyserskiej. Dostaliśmy pierwszą scenę

Sylvester Stallone wrzucił na Instagram scenę, która nie pojawiła się w filmie, a może być sporą gratką dla fanów. Zobaczcie sami:


Mówi się, że wersja reżyserska, może trafić na ekrany jeszcze w tym roku.

JARED LETO ZAPOWIEDZIAŁ KOLEJNĄ DUŻĄ ROLĘ FILMOWĄ! W KOGO WCIELI SIĘ ARTYSTA?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kraśnik - MEMY o mieście, które stało się hitem internetu

  2020-09-29
  Kraśnik w ostatnich dniach stał się prawdziwym hitem internetu i trudno się dziwić. Wszystko z powodu utrzymanego większością głosów ''stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową'' oraz przyjętej petycji ''Stop zagrożeniu życia i zdrowia''. Chodzi o zakaz wprowadzania sieci 5G, bez wcześniejszego ustalenia, czy jest dobre dla zdrowia. Tego typu sytuacja mogła skończyć się w jeden sposób - szaloną ilością memów, które zalały sieć.
 • AC/DC wracają! Zespół zaczyna robić szum w social mediach

  2020-09-29
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczyna robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań.
 • Zdjęcia kosmosu, które robi Polak są hitem i kosztują sporo pieniędzy

  2020-09-29
  Kosmos od zawsze fascynował i wygląda na to, że z tej fascynacji może powstać coś pięknego. Co najciekawsze, kosmos to też niezły sposób na zarobek i to spory.
 • James Bond - muzyka z 25 filmów zebrana na złotych winylach. Prawdziwa gratka dla fanów

  2020-09-29
  Filmy o Jamesie Bondzie stały się prawdziwym klasykiem, który zna prawdopodobnie każdy miłośnik kina. Filmy często mają świetną ścieżkę dźwiękową, która została zgromadzona na specjalnych, złotych winylach.
 • Lars Ulrich wskazał najgorszy numer Metalliki. Fani mogą czuć się zaskoczeni

  2020-09-29
  Metallica ma na swoim koncie wielkie hity oraz numery, a nawet albumy, o których każdy wolałby zapomnieć. Lars Ulrich wskazał numer, który według niego jest najgorszym w twórczości zespołu.
 • FIFA 2021 - rockowy soundtrack w nowej odsłonie gry. Kogo usłyszymy?

  2020-09-29
  Seria FIFA jest prawdziwym fenomenem, który od ponad 20 lat jest prawdziwym hitem wśród graczy. Okazuje się, że FIFA 2021 posiadać będzie bardzo rockowy soundtrack, co z pewnością ucieszy fanów piłki nożnej, którzy gustują w gitarowych brzmieniach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz