Dominik Pajewski

02.12.2019 (09:22)

Stacja paliw to coś więcej niż tankowanie. Jest na to dowódStacja paliw z reguły kojarzy się z miejscem na trasie, które odwiedzamy głównie w celu uzupełnienia paliwa w baku. Okazuje się, że tego typu miejsce to dzisiaj nie tylko punkt do tankowania paliwa, ale również ciekawe i dobre miejsce na coś więcej.

Stacja paliw kojarzona jest głównie jako miejsce postoju na długiej trasie, gdzie tylko tankuje się auto. Okazuje się, że tego typu model stacji paliw odchodzi już w niepamięć, a wszystko to dzięki możliwości szybkiej przekąski, wypicia kawy, zrobienia zakupów, czy miłego spędzenia czasu. Idealnym dowodem na to, jest nowy punkt w Warszawie.

Circle K pokazuje, że stacja paliw, to coś więcej niż tankowanie

13 listopada w Warszawie, sieć Circle K uruchomiła przy ulicy Puławskiej 86, u wylotu ulicy Dolnej, tuż obok Parku Dreszera specjalny punkt gastronomiczny. Nie ma tu mowy o smutnym, szarym wizerunku stacji paliw, to nowy punkt na kulinarnej mapie Warszawy. Obszerne menu oferty gastronomicznej, w którym znajdziemy między innymi: burgery i wrapoburgery , sorentina, kanapki na zimno i ciepło, meksykańskie burrito i nachosy. Warto dodać, że w nowym punkcie, znalazł się także ogromny wybór asortymentu stacji, a przytulna atmosfera, gdzie można wygodnie usiąść i się zrelaksować, to tylko dodatkowy atut. Zamówione dania można wziąć ze sobą na wynos do samochodu lub na spacer do pobliskiego parku Dreszera.

Tak wygląda nowy punkt w Warszawie:

Czy to wyjątek? Absolutnie nie! Sieć Circle K dba o to, by ich punkty były czymś więcej niż miejscem, gdzie tylko tankuje się paliwo. Jak widać na przykładzie punktu w Warszawie, tankowanie to tylko dodatek do mile spędzonego czasu.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz