Dominik Pajewski

02.12.2019 (09:22)

Stacja paliw to coś więcej niż tankowanie. Jest na to dowódStacja paliw z reguły kojarzy się z miejscem na trasie, które odwiedzamy głównie w celu uzupełnienia paliwa w baku. Okazuje się, że tego typu miejsce to dzisiaj nie tylko punkt do tankowania paliwa, ale również ciekawe i dobre miejsce na coś więcej.

Stacja paliw kojarzona jest głównie jako miejsce postoju na długiej trasie, gdzie tylko tankuje się auto. Okazuje się, że tego typu model stacji paliw odchodzi już w niepamięć, a wszystko to dzięki możliwości szybkiej przekąski, wypicia kawy, zrobienia zakupów, czy miłego spędzenia czasu. Idealnym dowodem na to, jest nowy punkt w Warszawie.

Circle K pokazuje, że stacja paliw, to coś więcej niż tankowanie

13 listopada w Warszawie, sieć Circle K uruchomiła przy ulicy Puławskiej 86, u wylotu ulicy Dolnej, tuż obok Parku Dreszera specjalny punkt gastronomiczny. Nie ma tu mowy o smutnym, szarym wizerunku stacji paliw, to nowy punkt na kulinarnej mapie Warszawy. Obszerne menu oferty gastronomicznej, w którym znajdziemy między innymi: burgery i wrapoburgery , sorentina, kanapki na zimno i ciepło, meksykańskie burrito i nachosy. Warto dodać, że w nowym punkcie, znalazł się także ogromny wybór asortymentu stacji, a przytulna atmosfera, gdzie można wygodnie usiąść i się zrelaksować, to tylko dodatkowy atut. Zamówione dania można wziąć ze sobą na wynos do samochodu lub na spacer do pobliskiego parku Dreszera.

Tak wygląda nowy punkt w Warszawie:

Czy to wyjątek? Absolutnie nie! Sieć Circle K dba o to, by ich punkty były czymś więcej niż miejscem, gdzie tylko tankuje się paliwo. Jak widać na przykładzie punktu w Warszawie, tankowanie to tylko dodatek do mile spędzonego czasu.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz