Dominik Pajewski

02.12.2019 (10:37)

Slayer oficjalnie zakończył karierę. Tom Araya pożegnał się we wzruszający sposób [WIDEO]To historyczny moment, który z pewnością jest bardzo wzruszający dla zespołu oraz fanów. Slayer oficjalnie zakończyli karierę, a wzruszająca przemowa Toma Arayi na długo zostanie w pamięci.

Droga zespołu Slayer dobiegła końca, a ostatni koncert grupy odbył się w Los Angeles. Nie zabrakło klasycznych numerów, powalającej oprawy scenicznej i wzruszającego pożegnania na koniec, które wygłosił Tom Araya.

GORGONZOLLA – CZOŁGI: ZESPÓŁ PREZENTUJE WYMOWNY TELEDYSK


Slayer oficjalnie zakończył karierę. Tom Araya pożegnał się we wzruszający sposób [WIDEO]

Po tym, jak zespół ukłonił się i wyrzucił w tłum masę kostek i pałeczek perkusyjnych, Tom Araya powiedział do mikrofonu:

Dziękuję. Dziękuję bardzo. Chciałbym podziękować, że dzieliliście z nami wasz czas. Czas jest cenny. Będę za wami tęsknił. Przede wszystkim jednak chciałem wam podziękować za to, że byliście częścią mojego życia. Dobranoc.


17-LATEK ZAGRAŁ NA KONCERCIE Z THE KILLERS! NASTOLATKA DOCENILI FANI NA CAŁYM ŚWIECIE


To raczej ostatni koncert zespołu, tak przynajmniej twierdzi menedżer zespołu, który podkresla, że nie planuje nic nowego ze Slayerem. Zobaczcie ostatnie chwile zespołu na scenie:


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz