Dominik Pajewski

02.12.2019 (10:37)

Slayer oficjalnie zakończył karierę. Tom Araya pożegnał się we wzruszający sposób [WIDEO]To historyczny moment, który z pewnością jest bardzo wzruszający dla zespołu oraz fanów. Slayer oficjalnie zakończyli karierę, a wzruszająca przemowa Toma Arayi na długo zostanie w pamięci.

Droga zespołu Slayer dobiegła końca, a ostatni koncert grupy odbył się w Los Angeles. Nie zabrakło klasycznych numerów, powalającej oprawy scenicznej i wzruszającego pożegnania na koniec, które wygłosił Tom Araya.

GORGONZOLLA – CZOŁGI: ZESPÓŁ PREZENTUJE WYMOWNY TELEDYSK


Slayer oficjalnie zakończył karierę. Tom Araya pożegnał się we wzruszający sposób [WIDEO]

Po tym, jak zespół ukłonił się i wyrzucił w tłum masę kostek i pałeczek perkusyjnych, Tom Araya powiedział do mikrofonu:

Dziękuję. Dziękuję bardzo. Chciałbym podziękować, że dzieliliście z nami wasz czas. Czas jest cenny. Będę za wami tęsknił. Przede wszystkim jednak chciałem wam podziękować za to, że byliście częścią mojego życia. Dobranoc.


17-LATEK ZAGRAŁ NA KONCERCIE Z THE KILLERS! NASTOLATKA DOCENILI FANI NA CAŁYM ŚWIECIE


To raczej ostatni koncert zespołu, tak przynajmniej twierdzi menedżer zespołu, który podkresla, że nie planuje nic nowego ze Slayerem. Zobaczcie ostatnie chwile zespołu na scenie:


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Siłownie i baseny otwarte od 6 czerwca. Są nowe zasady, co się zmieni?

  2020-06-05
  Pandemia koronawirusa zatrzymała praktycznie całą gospodarkę, wstrzymując wiele branż. Po zdjęciu kolejnych obostrzeń, od 6 czerwca otwarte zostaną siłownie, baseny oraz sauny, co się zmieni? Jak wyglądać będzie korzystanie.
 • Metallica przestała tworzyć dobre riffy? Tak myślał Bill Kelliher z Mastodon

  2020-06-05
  O tym, że Metallica się skończyła, mówi się przy okazji każdej nowej płyty zespołu. Okazuje się, że nawet Bill Kelliher z Mastodon nie wierzył do końca w kultowy zespół.
 • Nowy Obcy powstanie? Ridley Scott ma na niego pomysł

  2020-06-05
  Uniwersum Obcego i cała franczyza związana z tą marką, ma lepsze i gorsze momenty. Niestety, ostatnio marka nie miała najlepszego czasu, jednak Ridley Scott się nie poddaje i zamierza stworzyć coś nowego.
 • Kazik padł ofiarą cenzury przy płycie ''Zaraza''? Wokalista odpowiedział

  2020-06-05
  Singiel Kazika ''Twój ból jest lepszy niż mój'', który pochodzi z albumu ''Zaraza'' wywołał dyskusję w kraju. Nie mogło zabraknąć pytań o cenzurę artysty oraz jego singla, w kontekście kontrowersyjnych wydarzeń. Jak Kazik postrzega całą sytuację?
 • Stone Sour zawieszają działalność! Corey Taylor wyjaśnił decyzję

  2020-06-05
  Smutna wiadomość dla fanów zespołu Stone Sour. Corey Taylor ogłosił, że grupa musi zawiesić działalność na dłuższy czas. Jakie są powody tej trudnej decyzji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz