Dominik Pajewski

09.07.2020 (15:26)

Rocky IV - wersja reżyserka trafi na ekrany! Sylvester Stallone potwierdza prace nad nową wersjąRocky IV jest uznawany za najlepszą część całego cyklu o filmowym pięściarzu. Okazuje się, że istnieje dłuższa wersja filmu, która ma trafić na ekrany i czuwa nad nią Sylvester Stallone.
 

Gdy na ekrany trafiała czwarta część Rocky'ego, nikt nie spodziewał się raczej, że będzie to taki hit, który nazywany będzie najlepszą częścią cyklu. Starcie Rocky'ego z Ivanem Drago, stało się ikoniczne i trafiło na stałe do kanonu kina. Jak się okazuje, istnieje dłuższa wersja filmu, która ma trafić na ekrany!

CZAS KWARANTANNY BYŁ DLA SLASHA BARDZO POZYTYWNY. GITARZYSTA STWORZYŁ NUMERY NA NOWE GUNS N' ROSES


Rocky IV - wersja reżyserska trafi na ekrany

Najsłynniejsza część Rocky'ego zarobiła na świecie 300 milionów dolarów, stając się jednocześnie najbardziej kasową częścią cyklu. Okazuje się, że istnieje wersja reżyserska filmu, która ma trafić na ekrany. Nie wiadomo co prawda, czy odbędą się specjalne pokazy filmu, ale pewne jest, że nad całym procesem czuwa sam Sylvester Stallone. Jak powiedział aktor:

Wersja reżyserska jest niesamowita!

Pozostaje w takim razie czekać na wersję reżyserską filmu, który do dziś uznawany jest za najlepszy film cyklu o Rockym i jeden z najlepszych filmów w karierze Sylvestra Stallone'a.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz