Dominik Pajewski

28.09.2020 (10:27)

Robert Trujillo wraca do grania z Ozzym? Tak wynika z nagrania [WIDEO]Ozzy Osbourne cały czas mówi, że przez pandemię koronawirusa, będzie starał się nagrać nowy album. Okazuje się, że w składzie, który będzie rejestrował krążek, prawdopodobnie znajdzie się Robert Trujillo.
 

Ozzy Osbourne grał z wieloma utytułowanymi muzykami, jednak kilka składów z pewnością zasługuje na większą uwagę. Jednym z bardziej ikonicznych był ten, w którym występował Rob Trujillo. Okazuje się, że basista może wrócić do składu Ozzy'ego, jednocześnie nagrywając nowy album.

RAMMSTEIN ZAPOWIADAJĄ REEDYCJĘ DEBIUTANCKIEGO ALBUMU I PREZENTUJĄ SPECJALNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ


Rob Trujillo wraca do składu Ozzy'ego? Tak wynika z pewnego nagrania

Producent Ozzy’ego Osbourne’a, Andy Watt, jakiś czas temu udostępnił nagranie z sali prób, gdzie widać jak Andy, Ozzy, Chad Smith oraz Rob Trujillo grają numer ''Sweet Leaf'' z repertuaru Black Sabbath. Może to być potwierdzenie faktu, że Ozzy nagrywa nowy album, a w skład muzyków sesyjnych wejdzie Rob Trujillo. Jeśli to się potwierdzi, będzie to bardzo symboliczne.
Ostatnim albumem wydanym przez Ozzy'ego, to krążek ''Ordinary Man'' z lutego 2020.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz