Dominik Pajewski

26.06.2020 (12:28)

Rammstein: czy wibratory w specjalnej edycji 'Liebe Ist Für Alle Da', były odlewami członków zespołu?Rammstein zawsze stawiali na kreatywną promocję swoich albumów, jednak przy specjalnej edycji 'Liebe Ist Für Alle Da', grupa przeszła samych siebie. Czy faktycznie, gumowe penisy dodawane do edycji deluxe, były odlewami członków zespołu?

Rammstein zawsze wydawali albumy w taki sposób, że robiły one wrażenie na fanach i nie tylko. Przy okazji premiery krążka ''Liebe Ist Für Alle Da'', grupa jednak przeszła samych siebie, ponieważ oprócz dwupłytowego wydania deluxe, można było nabyć wersję krążka z płynem nawilżającym, kajdankami i sześcioma gumowymi członkami, które podobno były odlewami penisów muzyków Rammstein. Jak było w rzeczywistości?

SERJ TANKIAN BRONI JOHNA DOLMAYANA PRZED HEJTEM, JAKI POJAWIŁ SIĘ W SIECI


  

Gumowe penisy w specjalnej edycji 'Liebe Ist Für Alle Da' nie były odlewami członków zespołu?

W wywiadzie dla brytyjskiego Metal Hammera, Christoph Schneider odpowiedział, czy faktycznie gumowe penisy, były odlewami członków zespołu. Jak powiedział perkusista:

Taki był pierwotny pomysł, ale pojawiły się komplikacje. Wyobraź sobie, jak by to trzeba było zrobić: musielibyśmy być sztywni przez cały czas. Nikt z nas się na to nie zdecydował, choć niektórzy chcieli. Moim zdaniem ten pomysł był głupi.

Teraz przynajmniej wiadomo, jak to było z tą specjalną edycją, która w Polsce kosztowała ponad 600 zł.

FILM O NERGALU - POZNALIŚMY SZCZEGÓŁY BIOGRAFICZNEGO DOKUMENTU O MUZYKU [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • Jak pachnie kosmos? Stworzono perfumy, które odzwierciedlają zapach przestrzeni kosmicznej

  2020-07-06
  Zastanawialiście się kiedyś jak pachnie kosmos? Czy zimna przestrzeń kosmiczna ma zapach, a co najważniejsze, czy da się z tego zrobić perfumy? Okazuje się, że tak!
 • 365 dni zostanie usunięte z Netflixa? Jest odpowiedź platformy

  2020-07-06
  Film 365 dni stał się prawdziwym hitem, który podbija również rynek zagraniczny. Nie wszystkim podoba się tematyka produkcji i wiele osób chce, aby usunięto film z platformy. Na liczne głosy niezadowolenia odpowiedzieli przedstawiciele platformy.
 • KMŻ - Kawałki Mojego Życia. Pierwszym gościem nowego cyklu będzie Krzysztof Zalewski

  2020-07-03
  KMŻ - Kawałki Mojego Życia to nowy cykl na antenie Eski ROCK, w którym gościć będą bardzo różni artyści. To osobiste pasmo, w której muzycy będą mówić o swoich ulubionych numerach i inspiracjach. Pierwszym gościem cyklu jest Krzysztof Zalewski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz