Dominik Pajewski

29.03.2019 (09:04)

Rammstein - Deutschland: nowy teledysk trafił do sieci! Tak zespół zapowiada 7. album [WIDEO]Na ten moment czekało wielu fanów niemieckiej grupy i w końcu jest. Rammstein opublikowali teledysk do piosenki 'Deutschland', który zapowiada ich 7. album studyjny. Zobaczcie, co tym razem Rammstein chce przekazać

7. album Rammstein był zagadką dla wielu osób, jednak w końcu zaczęto odkrywać karty. Standardowo grupa wszystko trzyma do ostatniej chwili, a o żadnych większych przeciekach nie było mowy. W końcu otrzymaliśmy pierwszy klip, który z pewnością zaskoczy nie jedną osobę, chociaż fani zespołu nie będą za specjalnie zdziwieni. 'Deutschland', bo tak nazywa się nowy singiel grupy, zapowiada 7. album pod tytułem 'Rammstein'.

Black Mirror 5 - kto zagra w kolejnym sezonie Czarnego Lustra?


Obrzydliwa scena z Ozzym Osbournem z filmu o Mötley Crüe w sieci [WIDEO]

Rammsteina - Deutschland: nowy teledysk w sieci. Zespół znowu zaskakuje

To, że Rammstein zaskoczy było pewne, jednak raczej nikt się nie spodziewał, że będzie to aż tak mocne. 28.03.2019, do sieci trafił singiel 'Deutschland', który zapowiada album pod tytułem 'Rammstein'. Grupa skupiła się na pokazaniu historii swojego kraju, oczywiście w swoim specyficznym stylu. Zobaczcie nowy teledysk do premierowego singla Rammstein:

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Szczecińska SCYLLA wyda nowy album

  2019-11-14
  W warstwie muzycznej wydawnictwo jest kompilacją dwóch EP-ek szczecińskiej grupy Scylla. Wcześniejsze EP "APEX" (utwory 1-5) to bardzo energetyczne numery, z których na szczególną uwagę zasługują: "Scorn" oraz "Revelation". Do pierwszego utworu powstał klip i jest to bardzo prosty, nośny, koncertowy numer. Drugi to najbardziej melodyjna kompozycja na całym wydawnictwie.
 • Zenek Kupatasa serwuje 'Darmowe Przytulasy' w formie klipu [WIDEO]

  2019-11-14
  Zenek Kupatasa nie zwalnia tempa i publikuje kolejny klip. Tym razem, padło na tytułowy numer 'Darmowe Przytulasy'. Jak dobrze się domyślacie, klip mocno nawiązuje do Pol’And’Rock Festival.
 • Illusion w Poznaniu i Warszawie 2020. Bilety, data, miejsce koncertów legendy polskiego rocka

  2019-11-14
  Jeden z największych przedstawicieli polskiego rocka lat 90. powraca! Już na początku lutego Illusion wystąpi w poznańskim Klubie u Bazyla i warszawskiej Proximie za sprawą agencji Winiary Bookings.
 • Tool zapowiada jeszcze bardziej bogatą wersję 'Fear Inoculum'

  2019-11-14
  Nowa płyta TOOLa staje się faktem i w końcu możemy powiedzieć, że dostaliśmy nowy krążek. Fani musieli się jednak zdziwić, gdy ruszyli po wersje preorderową i zobaczyli, że kosztuje 350 zł! To jednak nie koniec, ponieważ zespół planuje wydać, jeszcze bardziej ekskluzywną wersję.
 • Sharon Stone odtworzyła słynną scenę z 'Nagiego Instynktu'

  2019-11-14
  Słynna scena z Sharon Stone w 'Nagim Instynkcie' jest czymś, co spokojnie można wpisać na listę najbardziej ikonicznych scen w historii kina. Aktorka postanowiła odtworzyć słynną scenę jeszcze raz i to przed ogromnym audytorium.
 • Playboy kończy działalność w Polsce. Oto najlepsze okładki i zdjęcia z polskimi wokalistkami [FOTO]

  2019-11-14
  Polska edycja Playboya przejdzie do historii z końcem 2019 roku. Przez wiele lat, polska edycja gościła na okładkach wiele polskich wokalistek. Wybraliśmy najlepsze (naszym zdaniem) rozkładówki, które przez lata mogliśmy oglądać w polskiej edycji.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz