Dominik Pajewski

14.01.2020 (15:14)

Przez brak polubień na Instagramie, 19-letnia influencerka odebrała sobie życieSocial media potrafią czasami pomóc w dotarciu do ogromnej liczby osób, by przyczynić się do dobrego wyniku zbiórki na szczytny cel. Niestety, czasami moc serwisów społecznościowych może obrócić się przeciwko jego użytkownikom.

Social media wiele razy pokazały, że mają ogromną moc, co też przyniosło wiele dobrego i to często w ratowaniu czyjegoś zdrowia lub życia. Niestety, czasami moc serwisów społecznościowych może odbijać się negatywnie na użytkownikach.

JOAQUIN PHOENIX ZOSTAŁ ARESZTOWANY NA... PROTEŚCIEPrzez brak polubień na Instagramie, 19-letnia insfluencerka odebrała sobie życie

19-letnia Brytyjka, uzależniona od Instagrama, popełniła samobójstwo przez to, że nie dostała wystarczającej liczby 'polubień' pod swoimi zdjęciami.
 
Chloe Davidson, została znaleziona martwa w domu rodzinnym w Lanchester w hrabstwie Durham, 20 grudnia.

Jak powiedziała starsza siostra zmarłej dziewczyny:

Chloe zawsze myślała, że ​​nie jest wystarczająco dobra, chyba że dostaje mnóstwo sympatii i komentarzy, wtedy bywało z nią lepiej.

Według doniesień nastolatka powiesiła się w sypialni chwilę po tym, jak wrzuciła post na swoje social media. Profil dziewczyny zniknął z sieci praktycznie natychmiast.

LINDEMANN ZAPREZENTOWAŁ BRUTALNĄ WERSJĘ KLIPU DO 'ACH SO GERN' [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Michał Wrzos "Odpowiedzi" - premiera klipu [WIDEO]

  2020-01-20
  Ukazał się nowy singel wokalisty i producenta Michała Wrzosa, którego inspiracje krążą wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej.
 • Blue Monday 2020 - kiedy jest najbardziej depresyjny dzień w roku?

  2020-01-20
  BLUE MONDAY 2020: informacje i ciekawostki na temat najbardziej dołującego poniedziałku w 2020. Sprawdźcie na EskaROCK.pl, kiedy jest Blue Monday - najsmutniejszy dzień w roku.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz