Dominik Pajewski

15.10.2019 (14:49)

Przemówienie Grety Thunberg zostało przerobione na klimat Rage Against The Machine [WIDEO]Młoda aktywistka Greta Thunberg, jest na językach wszystkich, a jej przemówienie w wersji metalowej stało się prawdziwym hitem. Jeżeli spodobała się Wam metalowa wersja Grety, to musicie wiedzieć, że w sieci pojawiła się wersja w klimacie Rage Against The Machine.

Postać Grety Thunberg stała się niesamowicie popularna, głównie dzięki bardzo mocnym przemówieniom. Młoda aktywistka, z pewnością zawstydziła nie jednego polityka i działacza społecznego, jednak największym hitem stało się przemówienie Grety w wersji death metalowej. Piosenka stworzona z przemówienia stała się tak popularna, że postanowiono oficjalnie wydać ją jako singiel! Później sieć zalała fala przeróbek muzycznych, jednak na prowadzenie wysuwa się ta w klimacie Rage Against The Machine.

GORGONZOLLA ZAPRASZA NA 'KONSUMPCJĘ'. SZCZEGÓŁY PREMIEROWEGO KONCERTU ZESPOŁU W WARSZAWIE


Greta Thunberg w wersji Rage Against The Machine podbija sieć [WIDEO]

Bardzo emocjonalne przemówienie młodej aktywistki, idealnie nadaje się do zaangażowanej politycznie muzyki RATM. Ktoś połączył fakty i stworzył specjalną przeróbkę, która robi wrażenie. Mówiąc krótko, Zack de la Rocha ma konkurencję.

KLUB, W KTÓRYM PIERWSZE KONCERTY GRALI HAPPYSAD I NOCNY KOCHANEK MA ZOSTAĆ ZAMKNIĘTY. FANI WALCZĄ O SEMAFOR
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich znajomość filmów katastroficznych

  2020-08-10
  Lubicie filmy katastroficzne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ mogą one pomóc wam w wyjściu z ciężkiej sytuacji. O tym przekonali się pewni goście, którzy wylądowali na bezludnej wyspie i uratował ich pewien trik z filmów katastroficznych.
 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-10
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Metallica wróciła na salę prób! Grupa podzieliła się nagraniem

  2020-08-10
  Metallica po kilku miesiącach przerwy, w końcu wróciła na salę prób! Co słychać u zespołu, czy możemy spodziewać się nowych rzeczy od legendarnej grupy?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz