Dominik Pajewski

30.11.2019 (23:41)

Powstaną Psy 2,5! W jakiej formie pojawi się uzupełnienie historii?Psy 3. W imię zasad, pojawią się w kinach 17 stycznia 2020, jednak zanim to się stanie, pojawi się coś specjalnego. Ogłoszono ukazanie się 'Psów 2,5', o co chodzi w projekcie?

Psy, to jeden z tych filmów, które przez wiele lat, utrzymały status kultowych i absolutnie niepodrabialnych. Specyficzny klimat, muzyka i niezapomniane role Cezarego Pazury oraz Bogusława Lindy, to wizytówka serii. Okazuje się, że zanim zobaczymy trzecią część filmu, do sieci trafi coś specjalnego, będą to 'Psy 2,5'.

DLACZEGO BABY YODA WYWOŁUJE TAK POZYTYWNE EMOCJE? NAUKOWCY WYJAŚNIAJĄ

Powstaną Psy 2,5! W jakiej formie pojawi się uzupełnienie historii?

Jak poinformował serwis NaEkranie.pl, Psy 2,5, to tytuł roboczy, który być może pozostanie do premiery. Będzie to audiobook, który powstaje za zgodą Władysława Pasikowskiego. Audiobook będzie czytany przez Cezarego Pazurę i ma być pewnego rodzaju uzupełnieniem historii. Dzięki Storytel, audiobook pojawi się na początku stycznia, czyli przed premierą filmu 'Psy 3. W imię zasad'. Film trafi do kin 17 stycznia 2020 roku.
 

KAPITAN BOMBA - FANOWSKI FILM PODBIJA SERCA FANÓW! [WIDEO]
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz