Dominik Pajewski

30.11.2019 (23:41)

Powstaną Psy 2,5! W jakiej formie pojawi się uzupełnienie historii?Psy 3. W imię zasad, pojawią się w kinach 17 stycznia 2020, jednak zanim to się stanie, pojawi się coś specjalnego. Ogłoszono ukazanie się 'Psów 2,5', o co chodzi w projekcie?

Psy, to jeden z tych filmów, które przez wiele lat, utrzymały status kultowych i absolutnie niepodrabialnych. Specyficzny klimat, muzyka i niezapomniane role Cezarego Pazury oraz Bogusława Lindy, to wizytówka serii. Okazuje się, że zanim zobaczymy trzecią część filmu, do sieci trafi coś specjalnego, będą to 'Psy 2,5'.

DLACZEGO BABY YODA WYWOŁUJE TAK POZYTYWNE EMOCJE? NAUKOWCY WYJAŚNIAJĄ

Powstaną Psy 2,5! W jakiej formie pojawi się uzupełnienie historii?

Jak poinformował serwis NaEkranie.pl, Psy 2,5, to tytuł roboczy, który być może pozostanie do premiery. Będzie to audiobook, który powstaje za zgodą Władysława Pasikowskiego. Audiobook będzie czytany przez Cezarego Pazurę i ma być pewnego rodzaju uzupełnieniem historii. Dzięki Storytel, audiobook pojawi się na początku stycznia, czyli przed premierą filmu 'Psy 3. W imię zasad'. Film trafi do kin 17 stycznia 2020 roku.
 

KAPITAN BOMBA - FANOWSKI FILM PODBIJA SERCA FANÓW! [WIDEO]
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz