Dominik Pajewski

26.03.2020 (10:40)

Policja postanowiła umilić czas mieszkańcom na kwarantannie w nietypowy sposób [WIDEO]Podczas kwarantanny, ludzie starają sobie jakoś urozmaicić czas, byleby tylko nie odczuwać nudy. Z pomocą przyszli funkcjonariusze, którzy postanowili trochę umilić czas wszystkim, którzy przebywają w kwarantannie.

Podczas pandemii koronawirusa, należy stosować się do zaleceń i najlepiej pozostać w domu, stosując się do kwarantanny. Oczywiście, wiele osób się nudzi i nie jest to nic dziwnego, zważywszy na to, że czas siedzenia w domu się wydłuża. Najważniejsze jest to, aby zachować spokój, stosować się do zaleceń i... docenić starania innych. Chodzi tu na przykład o policjantów, którzy starają się umilić czas wszystkim przebywającym w kwarantannie.

JEŻELI OBIECASZ, ŻE ZOSTANIESZ W DOMU, TO PORNHUB DA CI KONTO PREMIUM


Policja postanowiła umilić czas mieszkańcom na kwarantannie w nietypowy sposób [WIDEO]

Na Majorce jest tak samo jak w większości miejsc, trwa kwarantanna, a ludzie mogą wyjść z domów tylko po najpotrzebniejsze rzeczy. Ten ponury obraz, postanowiła urozmaicić lokalna policja, która podjechała radiowozami i... zaczęła grać dla ludzi zgromadzonych na balkonach. Mieszkańcy z pewnością zapamiętają ten występ na długo, zobaczcie, jak to wyglądało:PONIEDZIAŁKI Z METALLIKĄ NA ŻYWO. ZESPÓŁ ZA POMOCĄ TRANSMISJI ZACHĘCA DO ZOSTANIA W DOMU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz