Daniel Wardziński

13.07.2014 (21:23)

Piosenki o przyjaźni: Rockowe numery o przyjaźni muzyków - sprawdź listę na EskaROCK.pl [RANKING]Szukacie rockowych piosenek o przyjaźni? Nigdy ich nie brakowało. O swoich przyjaciołach śpiewali zarówno Led Zeppelin jak i Red Hot Chili Peppers. Zobaczcie naszą listę rockowych kawałków o przyjaźni.

Piosenki o przyjaźni to niekończąca się kopalnie świetnych numerów, szczególnie w muzyce rockowej. Przyjaźń zawsze była wielką inspiracją dla muzyków rockowych i nasza lista ukazuje to bardzo jasno - sprawdźcie najlepsze rockowe hity o przyjaźni!

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

>>> Najpiękniejsze polskie rockowe piosenki o miłości <<<

Kiedy muzycy spędzają ze sobą setki godzin w trasie muszą się przyjaźnić, bo nie byliby w stanie ze sobą wytrzymać. Ilość rockowych piosenek o przyjaźni nieustannie się zwiększa - ostatnio np. Eric Clapton złożył hołd swojemu zmarłemu przyjacielowi. Sprawdźcie listę najciekawszych piosenek o przyjaźni w muzyce rockowej.

Led Zeppelin - FriendsRed Hot Chili Peppers - My Friends


White Stripes - We're Going To Be Friends

The Beatles - With A Little Help Of My FriendsQueen - You're My Best FriendFoo Fighters - Friend Of A FriendSimon & Garfunkel - Bridge over Troubled WaterKings Of Leon - On The ChinESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Off Festival 2020 - zespoły, data, bilety

  2019-11-18
  Off Fesival 2020: zespoły, data, bilety, ogłoszenia. Wszystko o Off Festivalu na EskaROCK.pl w jednym miejscu. Sprawdźcie kto zagra w 2020 roku podczas imprezy.
 • Jelonek i Piotr Fronczewski w 'SZYBKIEJ SERII, SZYBKICH PYTAŃ' [WYWIAD]

  2019-11-18
  Wspólny numer Jelonka i Piotra Fronczewskiego to dość duże zaskoczenie. Nietypowa współpraca artystów zaowocowała świetnym numerem, który był tylko punktem wyjścia do 'Szybkiej Serri, Szybkich Pytań'
 • Scylla nowy singel Burn All The Temples + premiera albumu Apex+Beneath

  2019-11-18
  W warstwie muzycznej wydawnictwo ”Apex + Beneath” (premiera odbyła się 15 listopada) jest kompilacją dwóch EP-ek szczecińskiej grupy Scylla. Wcześniejsze EP "APEX" (utwory 1-5) to bardzo energetyczne numery, z których na szczególną uwagę zasługują: "Scorn" oraz "Revelation".
 • YOUTH NOVELS prezentuje nowy singel "Bad Feelings"

  2019-11-18
  Stacjonujący w Poznaniu duet Youth Novels opublikował nowy singel zatytułowany „Bad Feelings”. Utwór został wyprodukowany przez Szatta znanego z grupy Kroki.
 • IDZIE NOWE…W WIOSCE U ASTERIKSA POJAWIŁA SIĘ ONA!

  2019-11-18
  W Polsce ukazał się 38. tom przygód Asteriksa i Obeliksa pt. Córka Wercyngetoryksa i na dobre zagościł już w domach czytelników. Długo oczekiwany album to również ukoronowanie tegorocznego jubileuszu Asteriksa – 60 lat od stworzenia postaci przez Goscinny’ego i Uderzo!
 • The Mandalorian jest najczęściej piraconym serialem w sieci

  2019-11-18
  Serial 'The Mandalorian', stał się absolutnym hitem, który spotkał się z ciepłym przyjęciem przez fanów i krytykę. Okazuje się też, że serial jest też najchętniej piraconym serialem w sieci.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz