Daniel Wardziński

13.07.2014 (21:23)

Piosenki o przyjaźni: Rockowe numery o przyjaźni muzyków - sprawdź listę na EskaROCK.pl [RANKING]Szukacie rockowych piosenek o przyjaźni? Nigdy ich nie brakowało. O swoich przyjaciołach śpiewali zarówno Led Zeppelin jak i Red Hot Chili Peppers. Zobaczcie naszą listę rockowych kawałków o przyjaźni.

Piosenki o przyjaźni to niekończąca się kopalnie świetnych numerów, szczególnie w muzyce rockowej. Przyjaźń zawsze była wielką inspiracją dla muzyków rockowych i nasza lista ukazuje to bardzo jasno - sprawdźcie najlepsze rockowe hity o przyjaźni!

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

>>> Najpiękniejsze polskie rockowe piosenki o miłości <<<

Kiedy muzycy spędzają ze sobą setki godzin w trasie muszą się przyjaźnić, bo nie byliby w stanie ze sobą wytrzymać. Ilość rockowych piosenek o przyjaźni nieustannie się zwiększa - ostatnio np. Eric Clapton złożył hołd swojemu zmarłemu przyjacielowi. Sprawdźcie listę najciekawszych piosenek o przyjaźni w muzyce rockowej.

Led Zeppelin - FriendsRed Hot Chili Peppers - My Friends


White Stripes - We're Going To Be Friends

The Beatles - With A Little Help Of My FriendsQueen - You're My Best FriendFoo Fighters - Friend Of A FriendSimon & Garfunkel - Bridge over Troubled WaterKings Of Leon - On The ChinESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz