Daniel Wardziński

13.07.2014 (21:23)

Piosenki o przyjaźni: Rockowe numery o przyjaźni muzyków - sprawdź listę na EskaROCK.pl [RANKING]Szukacie rockowych piosenek o przyjaźni? Nigdy ich nie brakowało. O swoich przyjaciołach śpiewali zarówno Led Zeppelin jak i Red Hot Chili Peppers. Zobaczcie naszą listę rockowych kawałków o przyjaźni.

Piosenki o przyjaźni to niekończąca się kopalnie świetnych numerów, szczególnie w muzyce rockowej. Przyjaźń zawsze była wielką inspiracją dla muzyków rockowych i nasza lista ukazuje to bardzo jasno - sprawdźcie najlepsze rockowe hity o przyjaźni!

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

>>> Najpiękniejsze polskie rockowe piosenki o miłości <<<

Kiedy muzycy spędzają ze sobą setki godzin w trasie muszą się przyjaźnić, bo nie byliby w stanie ze sobą wytrzymać. Ilość rockowych piosenek o przyjaźni nieustannie się zwiększa - ostatnio np. Eric Clapton złożył hołd swojemu zmarłemu przyjacielowi. Sprawdźcie listę najciekawszych piosenek o przyjaźni w muzyce rockowej.

Led Zeppelin - FriendsRed Hot Chili Peppers - My Friends


White Stripes - We're Going To Be Friends

The Beatles - With A Little Help Of My FriendsQueen - You're My Best FriendFoo Fighters - Friend Of A FriendSimon & Garfunkel - Bridge over Troubled WaterKings Of Leon - On The ChinESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Bill Withers nie żyje. Odszedł autor hitu "Ain't No Sunshine"

  2020-04-03
  Bill Withers nie żyje! Autor hitu "Ain't No Sunshine" odszedł w wieku 81 lat.
 • Samuel L. Jackson, w klimacie Tarantino zachęca do zostania w domu

  2020-04-03
  Podczas pandemii koronawirusa, jedyne słuszne i rozsądne rozwiązanie, to pozostanie w domu i tak naprawdę przeczekanie całego zamieszania. Samuel L. Jackson ma na to sposób i to w iście tarantinowskim klimacie.
 • UMLÄUT W TWOJE IMIĘ FANIE MOTORHEAD! Specjalna akcja zespołu, z okazji 40-lecia ,,Ace Of Spades''

  2020-04-03
  Motörhead to najgłośniejszy zespół wszechczasów. Ale czy umiesz stworzyć ich najlepszą i najgłośniejszą PLAYLISTĘ oraz swój własną grafikę z Warpigiem?
 • NO MORE ELECTRO! - nowy teledysk w sieci [WIDEO]

  2020-04-03
  NO MORE ELECTRO! - to zespół założony w 2019 roku, przez doświadczonych muzyków śląskiej sceny (m.in. Iowa Super Soccer, Sztywny Pal Azji, NEGATYW, Dobre Ludzie, LOCOMOTIVESUN, Roboty Na Wysokości).
 • ARMIA - kolejne 2 płyty wznowione na winylu, już w sprzedaży!

  2020-04-03
  Do sprzedaży trafiły 2 kolejne reedycje płyty Armii na winylu. Wydawnictwa te dostępne są w sprzedaży online.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz