Alicja Wójcik

21.02.2020 (11:11)

Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzykaAlbum The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.

Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man, który ukazał się 21 lutego 2020 to dwunasta solowa płyta muzyka. Ozzy nagrał na niej m.in. kawałki z Post Malone czy Eltonem Jonem - łącznie składa się on z 11 utworów. Pierwsze recenzje The Ordinary Man są bardzo pozytywne, jednak okazuje się, że nie tylko to było niezwykle ważne dla Ozzy'ego.

Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą

Na początku 2020 rok Osbourne ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona. Stan zdrowia okazał się na tyle poważny, że muzyk zdecydował się na odwołanie całej trasy koncertowej w Ameryce Północnej. W obszernym wywiadzie, którego muzyk udzielił dziennikowi The Sun, przyznał, że nagrywanie nowej płyty okazało się dla niego wybawieniem. Okazuje się, że córka Kelly przedstawiła mu Andrew Watta, producenta, który stoi za sukcesami Post Malone. Współpraca Osbourne'a z raperem zaowocowała dwoma wspólnymi utworami, z czego jeden - It's a Raid - znalazł się na Ordinary Man.

KIEDY OZZY WRÓCI NA SCENĘ? SHARON OSBOURNE ODPOWIADA

Ozzy przyznał w wywiadzie, że ogromnie dużo zawdzięcza Wattowi, który zaproponował mu nagranie płyty:

"Andrew wyciągnął mnie z domu, postawił mnie na nogi. Sprawił, że zająłem się czymś, co kocham i bardzo szybko udało się złożyć to w całość. Nic innego mi wówczas nie zostało"

Muzyk dodał także, że tworzenie płyty było dla niego czasami jedynym powodem, aby wstać z łóżka, mimo ogromnego wsparcia, jakie dostał ze strony rodziny. Album The Ordinary Man jest dostępny w całości m.in. na Spotify oraz YouTubie

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz Karaś/Rogucki w twoim domu! Artyści zapowiadają koncerty w internecie

  2020-03-30
  W czasie, gdy koronawirus cały czas jest ogromnym zagrożeniem, należy zostać w domu i ograniczyć kontakty z innymi osobami. W obliczu sytuacji, artyści coraz częściej decydują się na koncerty online, co z pewnością urozmaica wszystkim czas spędzony w domu. Do grona wykonawców, którzy dadzą koncerty w sieci, dołączyli właśnie: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz duet Karaś/Rogucki.
 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz