Dominik Pajewski

15.01.2020 (14:05)

Nie musimy lecieć na inne planety. Te ujęcia pokazują, że na Ziemii są kosmiczne miejscaPodbój innych planet jest marzeniem ludzkości, jednak cały czas trwają prace nad specjalną technologią. Okazuje się, że wcale nie musimy opuszczać naszej planety, by zobaczyć rzeczy, które wyglądają jak z innego świata.

Ludzkość chce podbić inne planety, jednak nie jest to obecnie w zasięgu naszych możliwości. Technologia musi iść dużo bardziej do przodu, byśmy mogli myśleć o tym, aby przemierzać kosmos i odwiedzać inne planety. Okazuje się jednak, że wcale nie musimy wybierać się w długą  kosmiczną podróż, by zobaczyć rzeczy, które są dosłownie kosmiczne.

DAJ GROSZA WIEDŹMINOWI PO ROSYJSKU. POSŁUCHAJCIE HITU Z SERIALU W INNEJ WERSJI


Nie musimy lecieć na inne planety. Te ujęcia pokazują, że na Ziemi są kosmiczne miejsca

Na Youtube można znaleźć ujęcia z drona, które wyglądają jak ujęcia rodem z filmów science-fiction. Wszystko co widzimy, to tereny Ameryki Południowej i Zachodniej, które ukazano między innymi dlatego, by zwrócić uwagę, że takie miejsca jeszcze istnieją, jednak są zagrożone. Zobaczcie, jak wygląda inny świat na naszej planecie:BILLIE EILISH NAPISZE PIOSENKĘ DO NOWEGO BONDA. CZY JEST POWÓD DO ZDZIWIENIA?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz