Anna Skalik

02.02.2015 (12:29)

Najpiękniejsze piosenki o miłości Bryana Adamsa. Posłuchaj na EskaROCK.pl. [VIDEO]Najpiękniejsze piosenki o miłości na EskaROCK.pl - Bryan Adams m. in. z (Everything I Do) I Do It For You, Please Forgive Me, Heaven i innymi. Zobacz top 10 najpiękniejszych ballad tego kanadyjskiego muzyka.

Piosenki z miłością: Bryan Adams to muzyk znany ze swojego charakterystycznego głosu oraz rozpoznawalnego stylu muzycznego. Jego ballady, takie jak (Everything I Do) I Do It For You, Please Forgive Me czy Heaven stały się prawdziwymi hymnami miłości. Z okazji nadchodzących Walentynek EskaROCK.pl przypomina jego najpiękniejsze piosenki o miłości.

>>> Najpiękniejsze polskie piosenki o miłości - kultowe rockowe kawałki <<<

Bryan Adams w Krakowie zagra m.in. repertuar ze swojej czwartej płyty - Reckless, na której znalazły się numery takie jak Run To You, Summer Of '69 czy wspomniany kawałek Heaven. Przypominamy najpiękniejsze ballady o miłości autorstwa Bryana Adamsa.

>>> ESKA Odwołuje Zimę! Jak grać? Jakie są nagrody? Sprawdź! <<<

(Everything I Do) I Do It For You
Please Forgive Me
Have You Ever Really Loved A Woman?
Heaven
Let's Make A Nigt To Remember
Thought I Died And Gone To Heaven
Here I Am

All I Want Is You
All For Love (z Rodem Stewartem i Stingiem)
It's Only Love


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ballbreaker udostępniają nowy klip. Zobaczcie obrazek do utworu Fallin' [WIDEO]

  2020-10-21
  BALLBREAKER - zespół pieśni, a szczególnie tańca, złożony z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine. Grupa udostępniła właśnie najnowszy obrazek, który powstał do utworu ''Fallin'''.
 • Jurek Owsiak ma koronawirusa! Szef WOŚP przekazał ważny apel do wszystkich

  2020-10-21
  Jurek Owsiak ma koronawirusa! Oficjalna informacja pojawiła się na fanpage'u szefa WOŚP, który jednocześnie przekazał ważny apel w temacie pandemii.
 • Serj Tankian i John Dolmayan mocno nie zgadzają się ze sobą. Tym razem nie chodzi tu o sprawy muzyczne

  2020-10-21
  To, że w zespole System Of  A Down nie jest najlepiej na płaszczyźnie artystycznej, wie chyba każdy. Okazuje się, że członkowie zespołu, nie zgadzają się ze sobą także w kwestiach światopoglądowych.
 • Powstanie film o Robercie Brylewskim! Stworzy go Arkadiusz Jakubik

  2020-10-21
  Robert Brylewski był jedną z najważniejszych postaci polskiego rocka. Dowiedzieliśmy się, że powstanie film o kultowym artyście i stworzy go Arkadiusz Jakubik!
 • Dariusz Gnatowski to nie tylko Boczek ze 'Świata według Kiepskich'. Oto inne znane role aktora

  2020-10-21
  Informacja o śmierci Dariusza Gnatowskiego, trafiła do mediów 20 października 2020. Wszyscy kojarzą aktora z roli sympatycznego Arnolda Boczka, w którego wcielał się ponad 20 lat. Jednak Dariusz Gnatowski ma na swoim koncie dużo więcej ról, które zapadły widzom w pamięci.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz