Anna Skalik

02.02.2015 (12:29)

Najpiękniejsze piosenki o miłości Bryana Adamsa. Posłuchaj na EskaROCK.pl. [VIDEO]Najpiękniejsze piosenki o miłości na EskaROCK.pl - Bryan Adams m. in. z (Everything I Do) I Do It For You, Please Forgive Me, Heaven i innymi. Zobacz top 10 najpiękniejszych ballad tego kanadyjskiego muzyka.

Piosenki z miłością: Bryan Adams to muzyk znany ze swojego charakterystycznego głosu oraz rozpoznawalnego stylu muzycznego. Jego ballady, takie jak (Everything I Do) I Do It For You, Please Forgive Me czy Heaven stały się prawdziwymi hymnami miłości. Z okazji nadchodzących Walentynek EskaROCK.pl przypomina jego najpiękniejsze piosenki o miłości.

>>> Najpiękniejsze polskie piosenki o miłości - kultowe rockowe kawałki <<<

Bryan Adams w Krakowie zagra m.in. repertuar ze swojej czwartej płyty - Reckless, na której znalazły się numery takie jak Run To You, Summer Of '69 czy wspomniany kawałek Heaven. Przypominamy najpiękniejsze ballady o miłości autorstwa Bryana Adamsa.

>>> ESKA Odwołuje Zimę! Jak grać? Jakie są nagrody? Sprawdź! <<<

(Everything I Do) I Do It For You
Please Forgive Me
Have You Ever Really Loved A Woman?
Heaven
Let's Make A Nigt To Remember
Thought I Died And Gone To Heaven
Here I Am

All I Want Is You
All For Love (z Rodem Stewartem i Stingiem)
It's Only Love


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • Silent Hill powraca! Wszystko dzięki Dead by Daylight

  2020-05-27
  Silent Hill powraca! To absolutnie nie jest nadinterpretacja, bo faktycznie ogłoszono coś ważnego dla wszystkich fanów kultowej serii. Na jakich zasadach wraca Silent Hill w Dead by Daylight?
 • Siłownie i kina otwarte, wracają także koncerty! Rząd zdejmuje kolejne restrykcje, co się zmieni?

  2020-05-27
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 27 maja 2020, ogłoszono zdjęcie kolejnych obostrzeń. Będziemy mogli pójść na siłownie i do kina, jednak z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Co jeszcze się zmieni?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz