Dominik Pajewski

06.02.2020 (12:13)

Na stacji benzynowej w Olsztynie odmówiono sprzedaży batonika. Powód zaskakujeNocne podjadanie nie należy do najzdrowszych i przekonali się o tym klienci pewnej stacji benzynowej w Olsztynie. Chcąc kupić batona w nocy, usłyszeli, że nie zostanie im on sprzedany. Powód? Może trochę zaskakiwać.

Czasami bywa tak, że nocny głód łapie niespodziewanie i trzeba go czymś zaspokoić. Batonik nie jest może najlepszym rozwiązaniem, ale lepsze to niż kebab w środku nocy. Pan Daniel, postanowił w Olsztynie podskoczyć na stację i kupić na szybko batonika, by głód nie odzywał się za głośno. Niestety, sprzedawcy odmówili sprzedaży, a powód może wydawać się absurdalny.

NOWE GODŁO POLSKI? MINISTERSTWO KULTURY MA PROPOZYCJE


Na stacji benzynowej w Olsztynie odmówiono sprzedaży batonika. Powód zaskakuje

W Olsztynie obowiązuje zakaz sprzedaży alkoholu od 22:00 do 6:00. Pan Daniel chciał kupić batonik 'Pawełek', który zawiera ok. 2% spirytusu, co w przeliczeniu na jego wagę wykazuje, ze alkoholu znajduje się w nim 0,9 g. Co ciekawe i raczej nie każdy zwrócił na to uwagę, na batoniku znajduje się informacja, że jest on produktem przeznaczony tylko dla dorosłych. Takie ostrzeżenie umieszczono na wniozek Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Jedno jest pewne, walka z alkoholem, stała się też walką z łakomstwem.

DZIECI PRZEROBIŁY HIT PANTERY I NIE JEST TO SPOKOJNY COVER [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Paweł Królikowski nie żyje - przyczyna śmierci aktora

  2020-02-27
  To bardzo smutny dzień, nie żyje Paweł Królikowski! Aktor miał 58 lat, a o śmierci poinformowała Ewa Leśniak ze Związku Artystów Scen Polskich.
 • Dimebag Darrell chcial przed śmiercią reraktywować Panterę?

  2020-02-27
  Śmierć Dimebaga Darella była ogromną stratą dla całego świata rocka i metalu. Okazuje się, że artysta tuż przed śmiercią miał plan reaktywowania Pantery.
 • Dzielnica czerwonych latarnii zniknie z Amsterdamu? Tego chce burmistrz miasta

  2020-02-27
  Amsterdam słynie z wielu rzeczy, jednak jedną z najsłynniejszych jest dzielnica czerwonych latarni i legalna marihuana. Okazuje się, że słynna dzielnica może niedługo zniknąć z mapy Amsterdamu.
 • Polski Youtuber zginął w wypadku w Tatrach

  2020-02-27
  To bardzo smutna wiadomość, tym bardziej dla entuzjastów gór. Nie żyje Dominik Socha, który na Youtube zarażał pasją do gór swoich widzów.
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2020-02-27
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz