Dominik Pajewski

28.02.2020 (14:32)

Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!

O nowej płycie AC/DC mówi się od pewnego czasu, jednak cały czas szczegóły są trzymane w ścisłej tajemnicy. Wiadomo, że grupa nagrywa z Brianem Johnsonem i ma to być coś totalnie nowego. Okazuje się, że na krążku ma znaleźć się także coś od Malcolma Younga!


KASIA LINS - DZIŚ PREMIERA SINGLA I TELEDYSKU "RÓB TAK DALEJ". ZAPOWIEDŹ NOWEGO ALBUMU "MOJA WINA"

 

Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

Dee Snider z zespołu Twisted Sister, w wywiadzie dla 'Trunk Nation' wspomniał, że wie co dzieje się obecnie w AC/DC:

Niedawno jadłem kolację z Brianem Johnsonem i rozmawialiśmy o powrocie zespołu. Wyjawił mi wiele rzeczy, o których nie mogę mówić, ale wiemy ze zdjęć i Brian to potwierdził, że zespół był w studiu i nagrywał. Wrócił klasyczny skład i będzie parę niespodzianek, o których nie mogę mówić, dotyczących Malcolma Younga. Kiedy o nich usłyszałem, szczęka opadła mi na ziemię. Mogę tylko powiedzieć, że będzie obecny na płycie. Będzie to więc takie AC/DC, jakie znamy i kochamy.

Pozostaje cierpliwie czekać, podobno nowy album miał pojawić się w lutym, także coś jest na rzeczy.

AQUAMAN JAKO OZZY OSBOURNE. JASON MAMOA WYSTĄPI W NOWYM KLIPIE OZZY'EGO

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ballbreaker udostępniają nowy klip. Zobaczcie obrazek do utworu Fallin' [WIDEO]

  2020-10-21
  BALLBREAKER - zespół pieśni, a szczególnie tańca, złożony z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine. Grupa udostępniła właśnie najnowszy obrazek, który powstał do utworu ''Fallin'''.
 • Jurek Owsiak ma koronawirusa! Szef WOŚP przekazał ważny apel do wszystkich

  2020-10-21
  Jurek Owsiak ma koronawirusa! Oficjalna informacja pojawiła się na fanpage'u szefa WOŚP, który jednocześnie przekazał ważny apel w temacie pandemii.
 • Serj Tankian i John Dolmayan mocno nie zgadzają się ze sobą. Tym razem nie chodzi tu o sprawy muzyczne

  2020-10-21
  To, że w zespole System Of  A Down nie jest najlepiej na płaszczyźnie artystycznej, wie chyba każdy. Okazuje się, że członkowie zespołu, nie zgadzają się ze sobą także w kwestiach światopoglądowych.
 • Powstanie film o Robercie Brylewskim! Stworzy go Arkadiusz Jakubik

  2020-10-21
  Robert Brylewski był jedną z najważniejszych postaci polskiego rocka. Dowiedzieliśmy się, że powstanie film o kultowym artyście i stworzy go Arkadiusz Jakubik!
 • Dariusz Gnatowski to nie tylko Boczek ze 'Świata według Kiepskich'. Oto inne znane role aktora

  2020-10-21
  Informacja o śmierci Dariusza Gnatowskiego, trafiła do mediów 20 października 2020. Wszyscy kojarzą aktora z roli sympatycznego Arnolda Boczka, w którego wcielał się ponad 20 lat. Jednak Dariusz Gnatowski ma na swoim koncie dużo więcej ról, które zapadły widzom w pamięci.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz