Dominik Pajewski

16.10.2020 (11:00)

Miley Cyrus zdradziła, jacy goście pojawią się na jej albumie. Jest spore zaskoczenieMiley Cyrus przyzwyczaiła wszystkich do tego, że z każdą nowością czymś zaskakuje i jednocześnie szokuje. Tym razem wokalistka zaskoczyła wszystkich tym, jacy goście pojawią się na jej nowej płycie.

To, że Miley Cyrus lubi zaskakiwać i szokować, wie chyba każdy i raczej nie dziwi, że przed wydaniem kolejnego krążka, o artystce robi się głośno. Tym razem wokalistka zaskoczyła wszystkich doborem gości na płycie. Coś nam się wydaje, że fanów rocka ucieszy informacja, kto pojawi się na krążku Miley.

LEGENDARNA GRUPA KORN WSPÓŁPRACUJE Z WORLD OF TANKS BLITZ – WSPÓLNY TELEDYSK I WYDARZENIE NA HALLOWEEN!


Miley Cyrus ogłasza gości na swojej nowej płycie. Fani rocka powinni być szczęśliwi

W specjalnej rozmowie ze stacją radiową Cadena 100, artystka zdradziła, że wśród zaproszonych gości znaleźli się Billy Idol oraz Dua Lipa. To może potwierdzać poprzednie słowa Miley, która podkreślała, że przy tworzeniu krążka inspirowała się Metallicą i Britney Spears. Jak widać, mieszanka wybucha zapowiada się dość mocna.

KRAŚNIK ZNOWU O SOBIE PRZYPOMNIAŁ, TYM RAZEM CHODZI O KLUB SPORTOWY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz