Dominik Pajewski

06.04.2020 (11:02)

Mike Tyson wraca na szczyt! W kilka godzin zarobił 20 tysięcy dolarówBył taki czas w karierze Mike'a Tysona, gdy było bardzo słabo, a na koncie było więcej długów, niż zarobków. Okazuje się, że to już dawno za słynnym bokserem, a teraz pieniądze mocno trzymają się konta słynnej ,,Bestii''.

Mike Tyson w krótkim czasie miał wszystko i niestety, jeszcze szybciej to przepuścił. Kariera boksera rozwijała się niesamowicie szybko, co wiązało się z ogromnymi zarobkami i jeszcze większą ilością fałszywych przyjaciół. W pewnym momencie, przez złe decyzje i jeszcze gorsze otoczenie, Tyson miał wiele długów. Na szczęście, ten czas jest już za nim, a finanse mocno się podbudowały. Jak to się stało?
 

DAVE GROHL ZADEDYKOWAŁ PIOSENKĘ MEDYKOM, KTÓRZY WALCZĄ Z KORONAWIRUSEM


Mike Tyson wraca na szczyt! W kilka godzin zarobił 20 tysięcy dolarów

Mike odkuł się na tym, że jest jedną z twarzy aplikacji Cameo, która oferuje spersonalizowane pozdrowienia od gwiazdy sportu, telewizji i różnego rodzaju celebrytów. Mike cieszy się sporą popularnością, a ostatniozarobił w niecałe 60 godzin, 20 tysięcy dolarów. To raczej nie dziwi, bo za 20 sekundowe pozdrowienia, od Mike'a, trzeba zapłacić 300 dolarów. Jednak, kto nie chciałby mieć pozdrowień od Bestii?
 


SAMUEL L. JACKSON, W KLIMACIE TARANTINO ZACHĘCA DO ZOSTANIA W DOMU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz