Dominik Pajewski

05.06.2020 (12:47)

Metallica przestała tworzyć dobre riffy? Tak myślał Bill Kelliher z MastodonO tym, że Metallica się skończyła, mówi się przy okazji każdej nowej płyty zespołu. Okazuje się, że nawet Bill Kelliher z Mastodon nie wierzył do końca w kultowy zespół.

Metallica co płytę musi mierzyć się z tym, że najnowsza płyta zwiastuje już jej koniec. Jest to oczywiście nieprawdą, a zespół radzi sobie świetnie, grając coraz większe trasy koncertowe, które praktycznie w całości są wyprzedawane. Okazuje się, że nawet Bill Kelliher z Mastodon nie wierzył w obecne możliwości Metalliki.

METALLICA POWRACA DO 1997 ROKU! ZESPÓŁ WRZUCIŁ WYSTĘP Z CZASÓW ''LOAD/RELOAD''


Bill Kelliher z Mastodon nie wierzył, że Metallica napisze jeszcze dobre riffy

Bill Kelliher z Masrodon też miał wątpliwości co do Metalliki i w wywiadzie dla ''Rock N’ Roll Beer Guy'', ujawnił co myślał na temat lżejszych odsłon zespołu:

Zanim zrozumiałem ich punkt widzenia też byłem krytyczny wobec Metalliki. Myślałem sobie  ''chyba przez te pieniądze przestali tworzyć dobre riffy”. Kiedy wyszedł ''Czarny album” ja wciąż słuchałem ''... And Justice For All” i szalałem przy nim. Myślałem sobie: ''O kur*a, ale to jest zajebiste. ''Blackened’' jest po prostu wyku*wisty”.


KURT COBAIN BYŁ WIRTUOZEM GRY NA GITARZE? STEVE VAI NIE MA WĄTPLIWOŚCI


Zespół Mastodon jest skupiony obecnie na swoim nowym krążku, który nie otrzymał jeszcze daty premiery. Jak zapewnia zespół, wszystko ma zostać dopracowane, stąd brak pośpiechu, a sytuacja, gdy nie można grać koncertów, tylko pomaga w tworzeniu.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Serial 'The Office' zostanie opowiedziany przez Billie Eilish

  2020-07-08
  Serial The Office doczeka się specjalnego podcastu! Co najciekawsze, historię opowie wokalistka Billie Eilish, która jak podkreślała wiele razy, jest fanką produkcji.
 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu Warszawy

  2020-07-07
  Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.
 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz