Anna Skalik

17.03.2014 (10:44)

Metallica - The Lords Of Summer. NAJNOWSZA piosenka Metalliki na EskaROCK.pl! [VIDEO]Metallica - The Lords Of Summer! Posłuchaj najnowszej piosenki legendarnego zespołu. Zagrali ją na koncercie w Bogocie 16 marca 2014.

Najnowsza piosenka zespołu Metallica - The Lords Of Summer! Zespół zagrał ją na pierwszym koncercie trasy po Ameryce Południowej - 16 marca 2014 w kolumbijskiej Bogocie.

The Lords Of Summer Metalliki będzie mocnym, żywiołowym numerem? Czy w ten sposób chcą wrócić do brzmień, jakie fani zespołu znają z Czarnego Albumu czy Master Of Puppets?

>>> Nowa piosenka Metalliki <<<

Przypomnijmy, że swój ostatni materiał studyjny (nie licząc płyty Lulu, wydanej z Lou Reedem w 2011) Metallica zrealizowała w 2008. Była to płyta Death Magnetic, która zebrała całkiem dobre recenzje wśród krytyków.

A jaka jest najnowsza piosenka Metalliki, The Lords Of  Summer? Poniżej prezentujemy Wam pierwszy wykonanie nowego kawałka Metalliki. Jak Wam się podoba?

Metallica - The Lords Of Summer

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Polski Messi ujawnił, dlaczego żona tak na niego nakrzyczała?

  2020-04-03
  O Polskim Messim zrobiło się głośno, za sprawą pewnego nagrania, które niefortunnie trafiło do sieci. Okazuje się, że cała historia ma kontynuację, a sam zainteresowany postanowił odpowiedzieć, dlaczego żona się tak zdenerwowała.
 • Wojna Gwiazd czyli pierwszy dokument o Star Wars w PRL-u już na YouTube!

  2020-04-03
  ,,Wojna Gwiazd'' to specjalny dokument, który pokazuje, jak w czasach PRL wyglądała fascynacja tematem Gwiezdnych Wojen. Film miał trafić do kin, jednak z powodu pandemii koronawirusa, twórcy postanowili umieścić go w całości na Youtube.
 • Dlaczego Nergal nie gra już z Johnem Porterem? Artysta ujawnił kulisy odejścia

  2020-04-03
  Projekt Me And That Man rozkręca się coraz lepiej, jednak przy drugim albumie zabrakło już Johna Portera. Nergal postanowił ujawnić, kulisy odejścia artysty z grupy.
 • Jason Newsted wspomniał czasy, gdy grał z Metalliką. Okazuje się, że były one jak trening na siłowni

  2020-04-03
  Jason Newsted często jest pytany o Metallikę i co jakiś czas, sam też wraca do czasów gry w zespole. Okazuje się, że występy w tamtym czasie, były jak dobry trening na siłowi.
 • Tony Iommi chce wydać nowy album. Przekonał go do tego Brian May!

  2020-04-02
  Mimo zakończenia działalności Black Sabbath, Tony Iommi nadal ma chęć na kolejne nagrania i nowy album. Gitarzysta ujawnił, że pracuje nad czymś nowym, a przekonał go do tego Brian May.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz