Anna Skalik

17.03.2014 (10:44)

Metallica - The Lords Of Summer. NAJNOWSZA piosenka Metalliki na EskaROCK.pl! [VIDEO]Metallica - The Lords Of Summer! Posłuchaj najnowszej piosenki legendarnego zespołu. Zagrali ją na koncercie w Bogocie 16 marca 2014.

Najnowsza piosenka zespołu Metallica - The Lords Of Summer! Zespół zagrał ją na pierwszym koncercie trasy po Ameryce Południowej - 16 marca 2014 w kolumbijskiej Bogocie.

The Lords Of Summer Metalliki będzie mocnym, żywiołowym numerem? Czy w ten sposób chcą wrócić do brzmień, jakie fani zespołu znają z Czarnego Albumu czy Master Of Puppets?

>>> Nowa piosenka Metalliki <<<

Przypomnijmy, że swój ostatni materiał studyjny (nie licząc płyty Lulu, wydanej z Lou Reedem w 2011) Metallica zrealizowała w 2008. Była to płyta Death Magnetic, która zebrała całkiem dobre recenzje wśród krytyków.

A jaka jest najnowsza piosenka Metalliki, The Lords Of  Summer? Poniżej prezentujemy Wam pierwszy wykonanie nowego kawałka Metalliki. Jak Wam się podoba?

Metallica - The Lords Of Summer

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tool zapowiada jeszcze bardziej bogatą wersję 'Fear Inoculum'

  2019-11-14
  Nowa płyta TOOLa staje się faktem i w końcu możemy powiedzieć, że dostaliśmy nowy krążek. Fani musieli się jednak zdziwić, gdy ruszyli po wersje preorderową i zobaczyli, że kosztuje 350 zł! To jednak nie koniec, ponieważ zespół planuje wydać, jeszcze bardziej ekskluzywną wersję.
 • Sharon Stone odtworzyła słynną scenę z 'Nagiego Instynktu'

  2019-11-14
  Słynna scena z Sharon Stone w 'Nagim Instynkcie' jest czymś, co spokojnie można wpisać na listę najbardziej ikonicznych scen w historii kina. Aktorka postanowiła odtworzyć słynną scenę jeszcze raz i to przed ogromnym audytorium.
 • Playboy kończy działalność w Polsce. Oto najlepsze okładki i zdjęcia z polskimi wokalistkami [FOTO]

  2019-11-14
  Polska edycja Playboya przejdzie do historii z końcem 2019 roku. Przez wiele lat, polska edycja gościła na okładkach wiele polskich wokalistek. Wybraliśmy najlepsze (naszym zdaniem) rozkładówki, które przez lata mogliśmy oglądać w polskiej edycji.
 • Booze & Glory - koncerty Warszawa i Poznań. Bilety, daty, miejsca

  2019-11-14
  Booze & Glory stale koncertuje, ciężko pracując nad swoją rozpoznawalną marką. W tym roku grupa obchodzi 10-lecie swojej działalności, a we wrześniu wydaje nowy album! Razem z Giuda i The Analogs wyruszają w europejską trasę, która rozpocznie się już w listopadzie! Oczywiście nie mogło zabraknąć dwóch przystanków w Polsce, a będą miały one miejsce 14.12 w Warszawie oraz 15.12 w Poznaniu! Organizatorem koncertu jest agencja WiniaryBookings.
 • Hit Guns N' Roses w 20 róznych stylach. Anthony Vincent znowu zaskakuje

  2019-11-14
  Guns N' Roses są dosyć często przerabiani, jednak gdy pojawia się na horyzoncie Anthony Vincent, to wiadomo, że nie będzie nudy. Tym razem, kreatywny youtuber pokazał hit zespołu w 20 stylach.
 • Marilyn Manson porwał publiczność na hip hopowej imprezie [WIDEO]

  2019-11-14
  Marilyn Manson lubi zaskakiwać fanów i to często w odważny sposób. Tym razem, wokalista wystąpił na festiwalu hip-hopowym i co ciekawe, został bardzo ciepło przyjęty.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz