Anna Skalik

17.03.2014 (10:44)

Metallica - The Lords Of Summer. NAJNOWSZA piosenka Metalliki na EskaROCK.pl! [VIDEO]Metallica - The Lords Of Summer! Posłuchaj najnowszej piosenki legendarnego zespołu. Zagrali ją na koncercie w Bogocie 16 marca 2014.

Najnowsza piosenka zespołu Metallica - The Lords Of Summer! Zespół zagrał ją na pierwszym koncercie trasy po Ameryce Południowej - 16 marca 2014 w kolumbijskiej Bogocie.

The Lords Of Summer Metalliki będzie mocnym, żywiołowym numerem? Czy w ten sposób chcą wrócić do brzmień, jakie fani zespołu znają z Czarnego Albumu czy Master Of Puppets?

>>> Nowa piosenka Metalliki <<<

Przypomnijmy, że swój ostatni materiał studyjny (nie licząc płyty Lulu, wydanej z Lou Reedem w 2011) Metallica zrealizowała w 2008. Była to płyta Death Magnetic, która zebrała całkiem dobre recenzje wśród krytyków.

A jaka jest najnowsza piosenka Metalliki, The Lords Of  Summer? Poniżej prezentujemy Wam pierwszy wykonanie nowego kawałka Metalliki. Jak Wam się podoba?

Metallica - The Lords Of Summer

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • Miley Cyrus wykonała hit Pearl Jamu. Zobaczcie specjalne nagranie

  2020-10-23
  Miley Cyrus coraz częściej odnosi się do świata muzyki rockowej, który jak widać, jest jej bardzo bliski. Tym razem wokalistka wykonała kultowy numer grupy Pearl Jam.
 • Bill Ward nienawidzi brzmienia perkusji w kultowym numerze Black Sabbath! Dlaczego?

  2020-10-22
  Black Sabbath mają na swoim koncie numeru, które dziś uznawane są prawdziwe klasyki, które powinien znać każdy fan rocka i metalu. Okazuje się, że Bill Ward nienawidzi brzmienia bębnów w jednym z najbardziej kultowych numerów grupy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz