Dominik Pajewski

04.04.2018 (12:27)

Manager Guns N' Roses o rozpadzie zespołu przez Slasha: 'Grał z tym pedofilem Jacksonem za telewizor z dużym ekranem'O rozpadzie Guns N' Roses w latach 90-tych krążyły już legendy i zawsze wersja wydarzeń była inna. Tym razem o całej sytuacji postanowił wypowiedzieć się były manager Guns N' Roses i są to gorzkie słowa.

Rozpad Guns N' Roses w latach 90-tych był dla fanów ogromnym ciosem, z którym musieli sobie radzić przez długie lata. Co rpawda niedawno do składu powrócił Slash, to nie jest to taka reaktywacja w 100% oryginalnego składu. Fani jednak nie narzekają, jest Slash na scenie obok Axla i to w zasadzie jest dla nich wystarczające. Niestety, co jakiś czas dowiadujemy się nowych szczegółów na temat rozstania Slasha z zespołem, a ostatnio nowych informacji dostarczył były manager grupy, Doug Goldstein.

Jan Borysewicz gościem na koncercie Metalliki w Pradze. Zespół zagrał Jožina z bažin [VIDEO]
W ostatnio udzielonym wywiadzie, Goldstein wypowiedział się na temat współpracy Slasha z Michaelem Jacksonem, która według niego była początkiem końca Guns N' Roses. W kontekście całej sytuacji, został przytoczony głośny wywiad, którego Axl udzielił dla Interview Magazine, gdzie przyznał się, że był molestowany przez ojca:
 
Axl miał ten głosny wywiad, wyjawił swój najgłębszy, najmroczniejszy sekret, a Slash przychodzi do mnie dwa miesiące później i mówi, że zamierza nagrać z Michaelem Jacksonem. Wszyscy w branży wiedzieli, że Eddie Van Halen dostał milion dolarów za 'Beat It', więc powiedziałam Slashowi, żeby przynajmniej pozwolił mi wynegocjować najlepszą umowę.

Niestety, umowa była już wynegocjowana. A przecież musiałem iść do Axla i wyjaśnić mu dlaczego on idzie spotkać się z tym pedofilem, więc chciałem, żeby dał mi trochę 'amunicji', żeby powiedzieć Axlowi ile Slash za to dostanie. Slash powiedział, że dostanie za to duży, 72-calowy telewizor...

Ja na to:

Miałem iść z tym do Axla i powiedzieć mu, że będziesz grał z tym pedofilem Jacksonem za telewizor z dużym ekranem? 

To był początek końca, który przypieczętował los zespołu. Axl już nigdy więcej nie patrzył na Slasha jak na swojego brata. Tak jak powiedziałem wcześniej, najlepszą rzeczą, którą kiedykolwiek zrobiłem dla zespołu, to trzymanie w tajemnicy przed Axlem, co reszta zespołu o nim myśli. On cholernie kochał tych facetów i myślał, że rozumieją, jak bardzo zniszczone ma życie.
 
Rodzina Michaela Jacksona nie skomentowała jak dotąd słów byłego managera Guns N' Roses.

Najdziwniejsze filmy o rocku - wiedzieliście, że takie istnieją?

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kraśnik - MEMY o mieście, które stało się hitem internetu

  2020-09-29
  Kraśnik w ostatnich dniach stał się prawdziwym hitem internetu i trudno się dziwić. Wszystko z powodu utrzymanego większością głosów ''stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową'' oraz przyjętej petycji ''Stop zagrożeniu życia i zdrowia''. Chodzi o zakaz wprowadzania sieci 5G, bez wcześniejszego ustalenia, czy jest dobre dla zdrowia. Tego typu sytuacja mogła skończyć się w jeden sposób - szaloną ilością memów, które zalały sieć.
 • AC/DC wracają! Zespół zaczyna robić szum w social mediach

  2020-09-29
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczyna robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań.
 • Zdjęcia kosmosu, które robi Polak są hitem i kosztują sporo pieniędzy

  2020-09-29
  Kosmos od zawsze fascynował i wygląda na to, że z tej fascynacji może powstać coś pięknego. Co najciekawsze, kosmos to też niezły sposób na zarobek i to spory.
 • James Bond - muzyka z 25 filmów zebrana na złotych winylach. Prawdziwa gratka dla fanów

  2020-09-29
  Filmy o Jamesie Bondzie stały się prawdziwym klasykiem, który zna prawdopodobnie każdy miłośnik kina. Filmy często mają świetną ścieżkę dźwiękową, która została zgromadzona na specjalnych, złotych winylach.
 • Lars Ulrich wskazał najgorszy numer Metalliki. Fani mogą czuć się zaskoczeni

  2020-09-29
  Metallica ma na swoim koncie wielkie hity oraz numery, a nawet albumy, o których każdy wolałby zapomnieć. Lars Ulrich wskazał numer, który według niego jest najgorszym w twórczości zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz