Dominik Pajewski

28.07.2020 (14:15)

Lovecraft Country - trailer. Poznaliśmy pierwszą zapowiedź serialu, inspirowanego twórczościa H. P. LovecraftaNa ten zwiastun czekali wszyscy fani Lovecrafta! W końcu możemy zobaczyć, jak zapowiada się serial Lovecraft Country. Poznaliśmy też szczegóły produkcji, która jest inspirowana mistrzem grozy.
 

O serialu ''Lovecraft Country'' mówiło się od dłuższego czasu, jednak nikt nie znał szczegółów. To co wiemy od jakiegoś czasu, to fakt, że jest to adaptacja powieści Matta Ruffa z 2016 roku, pod tym samym tytułem, a za serial odpowiada Misha Green. W końcu też możemy zobaczyć trailer, który zdradza, w jakim klimacie będzie produkcja.

KORA - TE UTWORY BĘDĄ Z NAMI NA ZAWSZE [VIDEO]


Lovecraft Country - trailer. Poznaliśmy szczegóły serialu

Fabuła serialu ma opowiadać o młodym afroamerykaninie, który poszukuje zaginionego ojca. Akcja ma zostać osadzona w latach 50. XX wieku na południu USA. Jak podkreślają twórcy, ma być wiele nawiązań do potworów z twórczości H.P. Lovecrafta. Zobaczcie zwiastun produkcji, premiera 16 sierpnia na HBO:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich znajomość filmów katastroficznych

  2020-08-10
  Lubicie filmy katastroficzne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ mogą one pomóc wam w wyjściu z ciężkiej sytuacji. O tym przekonali się pewni goście, którzy wylądowali na bezludnej wyspie i uratował ich pewien trik z filmów katastroficznych.
 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-10
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Metallica wróciła na salę prób! Grupa podzieliła się nagraniem

  2020-08-10
  Metallica po kilku miesiącach przerwy, w końcu wróciła na salę prób! Co słychać u zespołu, czy możemy spodziewać się nowych rzeczy od legendarnej grupy?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz