Dominik Pajewski

20.01.2017 (18:21)

Logan: Wolverine: Polak zagrał u boku Hugh JackmanaLogan będzie ostatnim filmem o Wolverinie z udziałem Hugh Jackmana, który żegna się z postacią. Okazało się, że u boku Hugh Jackamana wystąpił Polak!

Hugh Jackman żegna się z postacią Wolverina, uniwersum X-Menów żegna się z postacią Wolverina i będzie to prawdopodobnie wstęp do nowego etapu filmowego świata opartego na komiksach. W filmie 'Logan: Wolverine' pożegnamy się również z postacią Profesora X, którą gra Patrick Stewart, generalnie zapowiada nam się mocno melancholijne widowisko. Wśród pożegnań, brutalności (której będzie bardzo dużo w filmie) i melancholii znalazło się miejsce dla Polaka! Nie są to słowa na wyrost, rzeczywiście u boku Hugh Jackmana wystąpił Polak! Krzysztof Soszyński to Polak, który na stałe mieszka w Kanadzie, a na swoim koncie ma ponad 20 walk w formule MMA. Po zakończeniu kariery w sportach walki, Soszyński rozpoczął swoją przygodę z aktorstwem. Polak ma na swoim koncie występy u boku Mickey Rourke'a, Salmy Hayek oraz Kevina Jamesa. Krzysztof Soszyński w filmie 'Logan: Wolverine' pojawia się jako najemnik z oddziału specjalnego, który ma iść po dziewczynkę bronioną przez Logana. Jak zakończy się jego spotkanie? Sprawdźcie w trailerze filmu:
 

Warto dodać, że film dostał polski tytuł, jest to 'Logan: Wolverine', co ciekawe film mimo wysokiej kategorii wiekowej będzie dostępny również z dubbingiem!

Logan – zwiastun #2 o nieuchronności śmierci! Premiera Wolverine 3 wkrótce
 
Wolverine i inni X-Men ryzykują życiem, walcząc z wrogami, ale przecież do dyspozycji mają niezwykłe możliwości: nadprzyrodzoną siłę, zdolność regeneracji i inne talenty. Bohater filmu Mirageman postanawia zostać nocnym mścicielem, chociaż z tłumu nie wyróżnia się niczym. Zwykły człowiek w masce chce stać się postrachem kryminalistów! Oglądajcie online i sprawdźcie, czy mu się uda!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Slipknot w Polsce 2020 - DATA i informacje o BILETACH na koncert w Łodzi

  2019-08-22
  Koncert Slipknot w Polsce w 2020 roku ogłoszony! Poznajcie szczegóły występu zespołu, który pod przewodnictwem Coreya Taylora, zagra po raz kolejny w naszym kraju.
 • Metallica - Sen o Warszawie. Tak wypadł cover na PGE Narodowym [WIDEO]

  2019-08-22
  Tradycją stało się, że Metallica na trasie, wykonuje cover numeru z danego regionu. Nie inaczej było w Polsce, gdzie na PGE Narodowym wybrzmiał 'Sen o Warszawie' Czesława Niemena. 
 • We Will Rock You zagrane przez 1000 muzyków. Takiego coveru Queen jeszcze nie było [WIDEO]

  2019-08-21
  Queen to jeden z tych zespołów, które często są przerabiane, a po premierze filmu 'Bohemian Rhapsody', ilość coverów wzrasta. Tym razem, postanowiono jednak przerobić muzykę zespołu i to przy udziale 1000 osób!
 • Foo Fighters - nowa płyta: muzycy zdradzają pierwsze szczegóły

  2019-08-21
  Foo Fighters nie należą do zespołów, które zwlekają z wydaniem nowego albumu. Jak się okazało, zespól poczynił pierwsze kroki w stronę nowego wydawnictwa, 
 • Metallica - Warszawa 2019 - godzina koncertu. O której gra zespół?

  2019-08-21
  Metallica w Warszawie - godzina o której gra zespół. Na EskaROCK.pl znajdziecie szczegółowe informacje na temat czasówki koncertu na PGE Narodowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz