Dominik Pajewski

13.07.2020 (10:22)

Lindemann umieścił w sieci making of klipu do 'Frau & Mann'. Film pokazuje, ile pracy włożono w obrazekProjekt Lindemann na tyle się rozkręcił, że stał się pełnoprawnym zespołem, który gra trasy koncertowe i realizuje świetnie wyglądające teledyski. Tym razem, do sieci trafił making of teledysku ''Frau & Mann'', który ze wszystkich obrazków promujących album ''F&M'', wygląda najbardziej widowiskowo.

Projekt Lindemann stał się drugim zespołem Tilla Lindemanna, który dzieli teraz swoje życie między Rammsteina i solowy projekt Lindemann. Grupa ma za sobą udaną trasę koncertową i świetnie zrealizowane teledyski, które dopełniają przekaz muzyki zespołu. Tym razem, do sieci trafił making of klipu do piosenki ''Frau & Mann'', który pokazuje, jak zrealizowano widowiskowy obraz.

ŁYDKA GRUBASA Z WYJĄTKOWYM TELEDYSKIEM. ZESPÓŁ WJEŻDŻA Z NUMEREM ''WALEC''

 

Lindemann - Frau & Mann making of - tak powstawał jeden z najlepszych klipów projektu Lindemann

Klip do utworu ''Frau & Mann'' jest mocno inspirowany rosyjskim kinem, co widać doskonale, a w tym zdaniu utwierdzają nas jeszcze twórcy obrazka. W specjalnym making of, możemy zobaczyć także wypowiedzi artystów oraz aktorów, którzy pojawili się w klipie. Polecamy oglądać do końca, gdzie można zobaczyć, jak Till trolluje Petera.
 

OZZY MA SIĘ NIE NAJLEPIEJ. TAK TWIERDZI NIKKI SIXX

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz