Dominik Pajewski

21.10.2019 (11:50)

Lindemann, udostępnił klip stworzony w całości przez sztuczną inteligencję [WIDEO]Projekt Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się klip do numeru 'Ich weiß es nicht', który w całości stworzyła wirtualna rzeczywistość.

Lindemann rozpędza się coraz bardziej i wygląda na to, że projekt będzie nadal istniał i wydawał albumy. Rammstein co prawda ma chwilę przerwy od trasy, jednak nie ma tu miejsca na odpoczynek dla Tilla. W sieci pojawił się nowy numer projektu, którego tytuł to 'Ich weiß es nicht'. W sieci pojawił się już tekst numeru oraz jego tłumaczenie, a teraz klip. Co ciekawe, nie jest to tradycyjny teledysk, a obraz stworzony przez sztuczną inteligencję.

LINDEMANN - ICH WEISS ES NICHT: TEKST NOWEGO SINGLA WOKALISTY RAMMSTEIN


Lindemann - Ich weiß es nicht. Klip do numeru stworzyła sztuczna inteligencja

Mroczny numer otrzymał specjalny klip, który został stworzony przez sztuczną inteligencję. Algorytm stworzył lekko niepokojący obraz, w którym możemy zobaczyć twarze Petera Tägtgrena i Tilla Lindemann. Zobaczcie, jak wypadł kolejny klip projektu:


MARILYN MANSON - NOWY KLIP TRAFIŁ DO SIECI. FANI BARDZO DOBRZE OCENIAJĄ PIOSENKĘ [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Menadżer Guns N' Roses o Nirvanie: byli przereklamowani

  2020-04-01
  Stosunki między Guns N' Roses i Nirvaną nigdy nie były za specjalnie określone, jednak otwartej wojny między zespołami nigdy nie było. Po latach, menadżer GNR, wypowiedział się o tym, co sądzi o Nirvanie.
 • Gary Holt (Slayer, Exodus) jest zarażony koronawirusem

  2020-04-01
  Mimo tego, że gitarzysta podejrzewał u siebie chorobę od dłuższego czasu, a w mediach pojawiały się plotki, dopiero teraz zostało to potwierdzone. Gary Holt publicznie przyznał się do tego, że zaraził się koronawirusem.
 • Stand-up ONLINE 03.04.20 - kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia

  2020-04-01
  STAND-UP ONLINE. Jasiek Borkowski, Piotrek Szumowski, Bartosz Zalewski i wielu innych wykonawców komediowych połączyło siły, by stworzyć imprezę na żywo, dostępną z każdego miejsca na świecie.
 • Nick Cave wyznał, jak radzi sobie w czasie pandemii

  2020-04-01
  Pandemia koronawirusa zmieniła życie wszystkich, totalnie wywracając wszystko do góry nogami. Nick Cave postanowił powiedzieć, jak radzi sobie w tym trudnym dla wszystkich czasie.
 • Scena z Wiedźmina w wykonaniu kaskaderów. To nagranie robi wrażenie [WIDEO]

  2020-04-01
  Wiedźmin Netflixa okazał się prawdziwym hitem, który doczeka się kontynuacji. Fani cały czas przerabiają sceny z serialu, a niektórzy postanawiają nawet je trochę urozmaicić.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz