Dominik Pajewski

21.10.2019 (11:50)

Lindemann, udostępnił klip stworzony w całości przez sztuczną inteligencję [WIDEO]Projekt Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się klip do numeru 'Ich weiß es nicht', który w całości stworzyła wirtualna rzeczywistość.

Lindemann rozpędza się coraz bardziej i wygląda na to, że projekt będzie nadal istniał i wydawał albumy. Rammstein co prawda ma chwilę przerwy od trasy, jednak nie ma tu miejsca na odpoczynek dla Tilla. W sieci pojawił się nowy numer projektu, którego tytuł to 'Ich weiß es nicht'. W sieci pojawił się już tekst numeru oraz jego tłumaczenie, a teraz klip. Co ciekawe, nie jest to tradycyjny teledysk, a obraz stworzony przez sztuczną inteligencję.

LINDEMANN - ICH WEISS ES NICHT: TEKST NOWEGO SINGLA WOKALISTY RAMMSTEIN


Lindemann - Ich weiß es nicht. Klip do numeru stworzyła sztuczna inteligencja

Mroczny numer otrzymał specjalny klip, który został stworzony przez sztuczną inteligencję. Algorytm stworzył lekko niepokojący obraz, w którym możemy zobaczyć twarze Petera Tägtgrena i Tilla Lindemann. Zobaczcie, jak wypadł kolejny klip projektu:


MARILYN MANSON - NOWY KLIP TRAFIŁ DO SIECI. FANI BARDZO DOBRZE OCENIAJĄ PIOSENKĘ [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • PATTI YANG GROUP prezentuje pierwszy teledysk z pożegnalnej płyty

  2019-11-21
  W najbliższy piątek ukaże się nowy album Patti Yang Group zatytułowany „War On Love”. Ukazał się klip do piosenki „Falling”.
 • Dżem w Stodole - dwa koncerty w Stodole już niedługo!

  2019-11-21
  Giganci polskiego blues-rocka wracają do Warszawy! Dżem, który w tym roku świętuje swoje 40-lecie, zagra w Stodole dwukrotnie – 6 oraz 7 grudnia. Nie zabraknie największych przebojów zespołu, w tym m.in. legendarnego „Wehikuł czasu”, który w kwietniu 2018 w Krakowie wykonała sama Metallica! Bilety na wydarzenia cały czas są dostępne w sprzedaży.
 • PALAYE ROYALE w Polsce 2020! Bilety, data i miejsce koncertu kanadyjskiej kapeli

  2019-11-21
  PALAYE ROYALE to kanadyjskie trio, które w marcu 2020 roku odwiedzi nasz kraj. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia - bilety, miejsce i datę. Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Welcome to the jungle po niemiecku. Anthony Vincent postanowił przerobić piosenkę, na styl Rammstein [WIDEO]

  2019-11-21
  Pioseka 'Welcome to the jungle' to prawdziwy klasyk rockowy, który zna każdy. Numer był wielokrotnie przerabiany, jednak gdy wziął się za niego Anthony Vincent, możemy mówić o wyjątkowym coverze.
 • Fred Durst ma do siebie mega dystans. Wokalista wystąpił w reklamie, która śmieje się z Limp Bizkit

  2019-11-21
  O Limp Bizkit można powiedzieć wiele i pewnie wiele rzeczy, będzie zarzutami o styl muzyczny. Jedno jednak trzeba przyznać Fredowi Durstowi, ma on do siebie dystans jak nikt inny. Wokalista wystąpił w reklamie, która jawnie naśmiewa się z jego zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz