Dana Pakońska

05.08.2015 (13:48)

Lenny Kravitz: (seksowna) wpadka na koncercie. Mamy video! [18+]Lenny Kravitz już za kilka dni wystąpi w Polsce. Gwiazdor ma jednak za sobą koncert, który nieprędko zapomni - a co tu dopiero mówić o jego licznych fankach... Zobaczcie aferę rozporkową z udziałem Kravitza!

Po ostatnim koncercie Lenny'ego Kravitza, jaki odbył się 3 sierpnia 2015 w Sztokholmie w ramach Strut Tour, szwedzcy fani (a zwłaszcza fanki) z pewnością na długo zapamiętają występ gwiazdora. Żeby zrozumieć, cóż tak niezwykłego stało się w trakcie wykonania kawałka American Woman, warto prześledzić filmik jak zamieszczony poniżej. Podpowiadamy: video jest niezbitym dowodem na to, że Lenny'emu Kravitzowi zdarza się nie nosić majtek. Tak, tak, to nie żarty, mimo że sprawa wydaje się być dość zabawna. Podczas wycinania gitarowej solówki przez Kravitza, przyrodzenie rockmana pokonało zapięcie (lub szew) w spodniach i wydostało się na wolność. Z pewnością wiele fanek liczy na to, że za kilka dni na koncercie w Polsce Lenny również pokaże się z tej strony...


W trosce o Wasze zdrowie psychiczne, zamieszczamy Wam nagranie z wersją ocenzurowaną całego incydentu. Ale bez obaw - internety aż roją się od nieprzerobionych filmików z penisem Lenny'ego Kravitza w roli głównej - tak jak tu: [VIDEO 18+ oglądacie na własną odpowiedzialność!]

Tak zwana #penisgate czyli afera penisowa doczekała się także bezcennego komentarza ze strony wokalisty Aerosmith - Stevena Tylera. Lenny pochwalił się nią na swoim Twitterze:
Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pol'and'Rock Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-01-27
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • Gala Bestsellery Empiku 2019 w niepowtarzalnej i gwiazdorskiej oprawie muzycznej

  2020-01-27
  Premierowe wykonania i niezwykłe kolaboracje – Bestsellery Empiku 2019 to nie tylko gala rozdania nagród kulturalnych, ale też wyjątkowe muzyczne show. Już 4 lutego poznamy nazwiska najpopularniejszych twórców i obiecujących artystów, którzy w 2019 roku oczarowali odbiorców i ekspertów. W oprawie muzycznej wydarzenia, w aranżacjach Miuosha pojawią się m.in. Krzysztof Zalewski i Ania Dąbrowska we wspólnym utworze, Viki Gabor w duecie z Kayah, Ten Typ Mes z Hanią Rani czy Beata Kozidrak z Natalią Nykiel. Usłyszymy także premierowe wykonania Rojka, Mrozu oraz duetu KARAŚ/ROGUCKI. Empik odkryje też przed polską publicznością świetnie zapowiadający się irlandzki zespół Inhaler, którego wokalistą jest Elijah Hewson, syn Bono.
 • Jak powstała nowa płyta Ozzy'ego? Duff McKagan zdradzil kulisy

  2020-01-27
  Nowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a jest bardzo wyczekiwana przez fanów, którzy czekają już 10 lat na nowy krążek. Fuff McKagan, który brał udział w procesie nagrywania, zdradził jak wyglądało rejestrowanie krążka.
 • Ariana Grande jest niesamowita! Muzyk Slipknota docenił popową wokalistę

  2020-01-27
  Można pomyśleć, że stylistyka Ariany Grande i Slipknota nijak się do siebie ma. Jak się okazuje, Jim Root jest bardzo ceni wokalistkę i jest nią dosłownie oczarowany.
 • #DollyPartonChallenge - o co chodzi w internetowym wyzwaniu?

  2020-01-27
  Wyzwania w internecie pojawią się bardzo często i raczej nie jest zaskakujące, że sieć opanował nowy challenge. O co chodzi w #DollyPartonChallenge?
 • Quentin Tarantino idzie na wojnę ze Star Wars i Marvelem?

  2020-01-27
  Quentin Tarantino nie musi nikomu niczego udowadniać, tym bardziej, że każdy z jego filmów jest od startu nazywany hitem. Jak się okazuje, słynny reżyser ma problem z blockbusterami.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz