Dominik Pajewski

14.10.2019 (11:53)

Lars Ulrich skomentował odwyk Jamesa Hetfielda. Jest jedna rzecz, która go zaskoczyłaJames Hetfield wrócił na terapię i obecnie walczy ze swoimi dawnymi demonami. Z tego powodu, Metallica musiała przerwać trasę koncertową. Na szczęście, James nie jest sam w swojej walce, słowa wsparcia wysyłają fani oraz przyjaciele z muzycznego świata. Lars Ulrich postanowił również skomentować całą sytuację.

James Hetfield musiał wrócił na terapię odwykową, przez co trasa Metalliki została przerwana. Na szczęście, muzyk nie jest sam w swojej walce, wsparcie Jamesowi przekazują różni muzycy oraz koledzy z zespołu i fani z całego świata. Wiemy już, że zespół powróci w przyszłym roku na festiwalowe występy, do tego Lars Ulrich skomentował całą sytuację z Jamesem.

SWETER KURTA COBAINA, KTÓRY NIGDY NIE BYŁ PRANY ZOSTAŁ ZNOWU WYSTAWIONY NA AUKCJĘ ZA GIGANTYCZNE PIENIĄDZE


Lars Ulrich komentuje sytuację z Jamesem Hetfieldem

Lars udzielił wywiadu programowi 'USA Today', w którym powiedział, co myśli o całej sytuacji z Jamesem:
James zrobił to, co powinien zrobić. Teraz wraca do zdrowia. Współczuję fanom w Australii i Nowej Zelandii, ale wrócimy tam silniejsi niż kiedykolwiek.

Przydarzył nam się drobny wypadek, ale trasa przebiegała znakomicie i mamy nadzieję wrócić tam w przyszłym roku. (...) Nie mam w tym temacie nic więcej do dodania – tydzień temu wydaliśmy oświadczenie. Myślę, że największą niespodzianką było wsparcie od naszych fanów, przyjaciół i kolegów po fachu. Nie mieści nam się w głowach ile miłości i wsparcia otrzymaliśmy w ostatnim tygodniu. To niesamowite.

KTO WPROWADZIŁ METALLIKĘ W ŚWIAT MUZYKI KLASYCZNEJ? LARS ULRICH ODPOWIADA


Warto pamiętać, że zespół powróci na festiwale w 2020 roku i pewnie później poznamy daty koncertów na trasie.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich znajomość filmów katastroficznych

  2020-08-10
  Lubicie filmy katastroficzne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ mogą one pomóc wam w wyjściu z ciężkiej sytuacji. O tym przekonali się pewni goście, którzy wylądowali na bezludnej wyspie i uratował ich pewien trik z filmów katastroficznych.
 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-10
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Metallica wróciła na salę prób! Grupa podzieliła się nagraniem

  2020-08-10
  Metallica po kilku miesiącach przerwy, w końcu wróciła na salę prób! Co słychać u zespołu, czy możemy spodziewać się nowych rzeczy od legendarnej grupy?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz