Dominik Pajewski

14.10.2019 (11:53)

Lars Ulrich skomentował odwyk Jamesa Hetfielda. Jest jedna rzecz, która go zaskoczyłaJames Hetfield wrócił na terapię i obecnie walczy ze swoimi dawnymi demonami. Z tego powodu, Metallica musiała przerwać trasę koncertową. Na szczęście, James nie jest sam w swojej walce, słowa wsparcia wysyłają fani oraz przyjaciele z muzycznego świata. Lars Ulrich postanowił również skomentować całą sytuację.

James Hetfield musiał wrócił na terapię odwykową, przez co trasa Metalliki została przerwana. Na szczęście, muzyk nie jest sam w swojej walce, wsparcie Jamesowi przekazują różni muzycy oraz koledzy z zespołu i fani z całego świata. Wiemy już, że zespół powróci w przyszłym roku na festiwalowe występy, do tego Lars Ulrich skomentował całą sytuację z Jamesem.

SWETER KURTA COBAINA, KTÓRY NIGDY NIE BYŁ PRANY ZOSTAŁ ZNOWU WYSTAWIONY NA AUKCJĘ ZA GIGANTYCZNE PIENIĄDZE


Lars Ulrich komentuje sytuację z Jamesem Hetfieldem

Lars udzielił wywiadu programowi 'USA Today', w którym powiedział, co myśli o całej sytuacji z Jamesem:
James zrobił to, co powinien zrobić. Teraz wraca do zdrowia. Współczuję fanom w Australii i Nowej Zelandii, ale wrócimy tam silniejsi niż kiedykolwiek.

Przydarzył nam się drobny wypadek, ale trasa przebiegała znakomicie i mamy nadzieję wrócić tam w przyszłym roku. (...) Nie mam w tym temacie nic więcej do dodania – tydzień temu wydaliśmy oświadczenie. Myślę, że największą niespodzianką było wsparcie od naszych fanów, przyjaciół i kolegów po fachu. Nie mieści nam się w głowach ile miłości i wsparcia otrzymaliśmy w ostatnim tygodniu. To niesamowite.

KTO WPROWADZIŁ METALLIKĘ W ŚWIAT MUZYKI KLASYCZNEJ? LARS ULRICH ODPOWIADA


Warto pamiętać, że zespół powróci na festiwale w 2020 roku i pewnie później poznamy daty koncertów na trasie.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • CULT OF LUNA, Brutus i A.A. Williams - koncert w Warszawie. Bilety, data, miejsce

  2019-11-13
  Post-metalowi giganci zasilają szeregi Metal Blade Records i ogłaszają europejską trasę koncertową! CULT OF LUNA zapowiada wielki powrót do Polski na jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów roku. Szwedzi zagrają 8.12 w warszawskim klubie Progresja. Wraz z nimi tego wieczoru wystąpi belgijska perełka ze stajni Sargent House/Hassle Records, czyli Brutus, a także brytyjskie A.A. Williams. Organizatorem koncertu jest agencja WiniaryBookings.
 • Dave Grohl w Ulicy Sezamkowej - posłuchajcie Here We Go Song!

  2019-11-13
  Dave Grohl spotykał się ze swoimi przyjaciółmi - Big Birdem i Elmo w programie edukacyjnym dla dzieci - Ulica Sezamkowa. W filmie możemy usłyszeć wspólne wykonanie piosenki „Here We Go Song”. Posłuchaj i baw się dobrze!
 • Rammstein - jak powstawał klip do utworu Auslander?

  2019-11-13
  Zespół Rammstein wypuścił 10 minutowe wideo zza kulis powstawania teledysku do piosenki „Auslander”. Jak kręcono klip? Co mówią o obrazie i samym utworze muzycy niemieckiej grupy?
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-11-13
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • LAO CHE - zespół zawiesza działalność! Pożegnalna trasa koncertowa 2020

  2019-11-13
  Jeden z najbardziej lubianych i najczęściej koncertujących zespołów w Polsce zawiesza działalność! LAO CHE o swojej decyzji poinformowali na swoim facebookowym fan page'u. Grupa z Płocka pożegna się z fanami trasą koncertową, która zaplanowana jest na luty, marzec i kwiecień przyszłego roku.
 • Legendy Metalu - grudniowa trasa Kat, Acid Drinkers, Vader i Quo Vadis ODWOŁANA

  2019-11-13
  Grudniowa trasa koncertowa Legend Metalu została odwołana! Taką informację jako pierwszy na swoim oficjalnym facebookowym fan page'u podał zespół Vader.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz