Dominik Pajewski

30.03.2020 (13:06)

Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz Karaś/Rogucki w twoim domu! Artyści zapowiadają koncerty w internecieW czasie, gdy koronawirus cały czas jest ogromnym zagrożeniem, należy zostać w domu i ograniczyć kontakty z innymi osobami. W obliczu sytuacji, artyści coraz częściej decydują się na koncerty online, co z pewnością urozmaica wszystkim czas spędzony w domu. Do grona wykonawców, którzy dadzą koncerty w sieci, dołączyli właśnie: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz duet Karaś/Rogucki.

W czasie kwarantanny, wiele osób narzeka na nudę i brak koncertów, które były nieodłączną częścią tygodnia. Niestety, musimy ten czas cierpliwie przeczekać i stosować się do zaleceń. Dzięki temu, wszystko powinno wrócić do normy i miejmy nadzieję, szybko wrócimy do standardowego trybu życia. Zanim to się stanie, wielu artystów decyduje się na koncerty w sieci, dzięki czemu, każdy ma szansę na koncert w domowych warunkach. Do grona wykonawców, którzy wystąpią online, dołączyli: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky i duet Karaś/Rogucki.

TILL LINDEMANN MA KORONAWIRUSA? ZESPÓŁ RAMMSTEIN ODNIÓSŁ SIĘ DO DONIESIEŃ MEDIALNYCH


 

Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz Karaś/Rogucki w twoim domu! Artyści zapowiadają koncerty w internecie

We współpracy z Facebookiem, artyści wydający swoją muzykę w wytwórni Kayax, wystąpią podczas specjalnych koncertów w sieci, które będą nadawali ze swoich domów. Jak czytamy w komunikacie prasowym:

Kwarantanna na na jest częścią zapoczątkowanej przez Facebooka akcji #WspieramZDomu, która ma na celu wspieranie oddolnych inicjatyw działających w czasie ogólnonarodowej kwarantanny. Teraz, kiedy nasza codzienność stanęła na głowie, a artyści przenoszą swoje koncerty do online'u, warto połączyć przyjemne z pożytecznym i pokazać naszą solidarność w tych trudnych dniach.

Gdzie oglądać koncerty? Pierwszy z artystów, który wystąpi w ramach akcji, to Krzysztof Zalewski, którego koncert będzie można zobaczyć 30 marcao godzinie 18:00 na stronie Facebook App.

Kolejne koncerty to:

środa, 1.04, 18.00 – Mery Spolsky
piątek 3.04, 18.00 – KARAŚ/ROGUCKI

BRIAN MAY UCZY JAK GRAĆ SOLÓWKĘ DO ,,BOHEMIAN RHAPSODY''. TO IDEALNY SPOSÓB, BY SIĘ NIE NUDZIĆ W DOMU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Celeste prezentuje singiel ''I Can See the Change” wyprodukowany przez FINNEASA

  2020-06-02
   Wschodząca gwiazda soulu i zwyciężczyni prestiżowego plebiscytu BBC Sound 2020 Celeste prezentuje nowy, pełen optymizmu singiel „I Can See the Change”. Producentem utworu jest FINNEAS, brat Billie Eilish. Piosenka to optymistyczna opowieść o odnajdywaniu nadziei w czasach pełnych podziałów oraz o przekonaniu, że czeka na nas świetlana przyszłość – czyli przekaz, którego tak bardzo potrzebujemy w trudnych czasach.
 • Reaktywacja WITCHKING na ekskluzywny koncert! Poznaliśmy szczegóły występu

  2020-06-02
  Heavy metalowy zespół Witchking, na czele którego stoi Mateusz Gajdzik, aktualnie lider formacji VANE, ogłosił swój powrót. Ekipa zapowiedziała dołączenie do przyszłorocznej, trzeciej edycji Helicon Metal Festival, która odbędzie się w Warszawskim klubie Remont 27 marca.
 • Raper wziął się za black metal i według krytyków, nagrał całkiem dobry album

  2020-06-02
  Jeżeli nie jesteście miłośnikami rapu, to musicie wiedzieć, że są tacy raperzy, którym nie straszny jest black metal. Pewien raper nagrał black metalowy album, który okazał się bardzo dobrą produkcją!
 • Holding Absence ogłaszają trasę z WARGASM i Static Dress. Szczegóły koncertu

  2020-06-02
   Brytyjczycy z post-hardcore’owego zespołu Holding Absence ogłosili nowy termin europejskiej trasy koncertowej, w ramach której zagrają także w Polsce! Towarzyszyć im będzie punkowy duet WARGASM oraz grupa Static Dress. 
 • Ile zarabiają astronauci? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos

  2020-06-02
  Temat zarobków astronautów, wrócił przy okazji startu promu SpaceX i NASA. Ile zarabiają astronauci? Czy można tu mówić o gigantycznych zarobkach? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos.
 • Orange Warsaw Festival 2021 - BILETY, ARTYŚCI. Szczegóły kolejnej edycji festiwalu

  2020-06-02
  Orange Warsaw Festival 2021 oficjalnie ogłosili pierwsze szczegóły. W jakiej cenie są bilety na festiwal, który z roku na rok robi się coraz większym wydarzeniem na koncertowej mapie Polski. 
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz