Dominik Pajewski

16.10.2020 (15:50)

Koncerty w czasie pandemii. Zespół wpadł na pomysł, by grać w specjalnych bańkachW czasie pandemii koronawirusa, koncerty są mocno ograniczone i choćbyśmy bardzo chcieli, to ciężko jest wybrać się na duży halowy koncert. Pewna znana grupa postanowiła jednak dostosować się do nowej rzeczywistości, pokazując, jak rozwiązać problem grania w dobie koronawirusa.

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza i wygląda na to, że jeszcze trochę czasu minie, zanim wrócimy całkowicie do normy. Cierpi cała branża, jednak mocno te przymusowe zmiany odczuwa sektor eventowo-rozrywkowy, który nie może funkcjonować. Mówiąc najprościej, koncerty praktycznie nie istnieją, a na horyzoncie nie widać zmiany na lepsze. Grupa The Flaming Lips wpadła na pomysł, jak w tych trudnych czasach grać bezpiecznie. Wystarczy zamknąć się w specjalnej bańce.

LEGENDARNA GRUPA KORN WSPÓŁPRACUJE Z WORLD OF TANKS BLITZ – WSPÓLNY TELEDYSK I WYDARZENIE NA HALLOWEEN!


Koncerty w specjalnych bańkach? Na to wpadł zespół The Flaming Lips

The Flaming Lips wpadli na pomysł, aby siebie oraz ludzi pod sceną zamknąć w specjalnych bańkach z plastiku. Dzięki temu, każdy może czuć się bezpiecznie będąc w... swojej bańce. Pomysł niezły i wygląda na to, że przyszłościowy w obecnych czasach. Oby tylko nie był to pomysł długofalowy, bo każdy z nas chciałby już wrócić do normalnych koncertów. Wiadomo, nic nie zastąpi rozentuzjazmowanego tłumu, który chóralnie śpiewa ulubione piosenki. 

KRAŚNIK ZNOWU O SOBIE PRZYPOMNIAŁ, TYM RAZEM CHODZI O KLUB SPORTOWY
 
Tak wygląda nietypowe wydarzenie w specjalnych bańkach:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz