Dana Pakońska

03.04.2015 (11:17)

Koncert Rise Against w Polsce przeniesiony w inne miejsce. Kiedy i gdzie zagrają? Sprawdź nowe informacje! [VIDEO]Rise Against na koncercie w Warszawie w 2015 - zmiana miejsca koncertu. Gdzie się odbędzie? Sprawdź nowe informacje oraz termin występu i ceny biletów? Szczegółowe informacje na EskaROCK.pl.

Amerykańska grupa Rise Against w połowie przyszłego roku zagra w Polsce! Zespół podczas trasy koncertowej najprawdopodobniej będzie promował materiał z ostatniego albumu The Black Market. Album ten powstawał w pierwszych miesiącach mijającego roku i jest uważany za najdojrzalszą płytę w historii formacji. Rise Against mają za sobą już 15 lat wspólnego grania. 10 czerwca 2015 przyjadą do Warszawy, by dać występ dla swoich fanów. Koncert odbyć się miał początkowo w hali Torwar, jednak ZOSTAŁ PRZENIESIONY. Nowym miejscem wydarzenia jest PROGRESJA MUSIC ZONE.

Data oraz godzina koncertu nie ulegają zmianie. Wszystkie bilety zachowują ważność. Wydarzenie dobędzie się zgodnie z planem -  czyli o godzinie 20.30 10 czerwca 2015. Wejściówki są nadal w sprzedaży na stronie Eventim czy eBilet.

>>> KONCERTOWY ROZKŁAD JAZDY 2015 na EskaROCK.pl <<<

Rise Against - Prayer Of The Refugee


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kupujesz PlayStation 5? Pad z PS4 nie będzie działał, chyba, że...

  2020-08-04
  Sony coraz odważniej prezentuje szczegóły związane z PlayStation 5. Wiemy już, że konsola będzie miała wsteczną kompatybilność, jednak nie zagramy na niej padem z PS4, są jednak małe wyjątki.
 • Slash opowiedział o swoich wspomnieniach, związanych z ''Back in black'' AC/DC

  2020-08-04
  Slash od zawsze podkreślał, że wśród jego inspiracji znajduje się zespół AC/DC. Gitarzysta opowiedział o tym, jak odbierał ten album za młodu i która solówka jest według niego najlepsza.  
 • Mick Jagger wspomniał swoją pierwszą reakcję na Led Zeppelin: to był potężny hałas

  2020-08-04
  Mick Jagger jest jedną z tych postaci w świecie muzyki, która może pochwalić się ogromną ilością wspomnień, związanych z historią muzyki. Okazuje się, że frontman The Rolling Stones poznał Jimmy'ego Page'a długo przed Led Zeppelin.
 • Córka Chrisa Cornella zagrała klasyk Pearl Jamu na żywo [WIDEO]

  2020-08-04
  Córki Chrisa Cornella są coraz bardziej aktywne w social mediach i jak widać, Toni odziedziczyła w genach talent po ojcu. Dziewczyna wykonała niedawno numer Pearl Jam, dedykując go swojemu zmarłemu ojcu.
 • Metallica wróciła do ostatniej trasy z Jasonem Newstedem. W sieci pojawiło się nagranie z 2000 roku

  2020-08-04
  Metallica uczyniła z poniedziałków prawdziwe święto koncertowe. Grupa wrzuca z początkiem każdego tygodnia archiwalne nagranie i to z różnych lat działalności. Tym razem, Metallica opublikowała nagranie z ostatniej trasy, gdzie występował Jason Newsted.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz