Dana Pakońska

03.04.2015 (11:17)

Koncert Rise Against w Polsce przeniesiony w inne miejsce. Kiedy i gdzie zagrają? Sprawdź nowe informacje! [VIDEO]Rise Against na koncercie w Warszawie w 2015 - zmiana miejsca koncertu. Gdzie się odbędzie? Sprawdź nowe informacje oraz termin występu i ceny biletów? Szczegółowe informacje na EskaROCK.pl.

Amerykańska grupa Rise Against w połowie przyszłego roku zagra w Polsce! Zespół podczas trasy koncertowej najprawdopodobniej będzie promował materiał z ostatniego albumu The Black Market. Album ten powstawał w pierwszych miesiącach mijającego roku i jest uważany za najdojrzalszą płytę w historii formacji. Rise Against mają za sobą już 15 lat wspólnego grania. 10 czerwca 2015 przyjadą do Warszawy, by dać występ dla swoich fanów. Koncert odbyć się miał początkowo w hali Torwar, jednak ZOSTAŁ PRZENIESIONY. Nowym miejscem wydarzenia jest PROGRESJA MUSIC ZONE.

Data oraz godzina koncertu nie ulegają zmianie. Wszystkie bilety zachowują ważność. Wydarzenie dobędzie się zgodnie z planem -  czyli o godzinie 20.30 10 czerwca 2015. Wejściówki są nadal w sprzedaży na stronie Eventim czy eBilet.

>>> KONCERTOWY ROZKŁAD JAZDY 2015 na EskaROCK.pl <<<

Rise Against - Prayer Of The Refugee


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Polski rock w światowym stylu - Burn This Song prezentują autorski sigiel i teledysk!

  2019-10-18
  Ich debiut muzyczny miał premierę na ekranach światowych kin, a koncertowy odbył się na tegorocznym festiwalu Enea Spring Break. Mowa o Burn This Song, zespole z Poznania, który swoim wykonaniem piosenki 'Black Betty' (legendy bluesa rozsławionej przez amerykańską grupę Ram Jam) zachwycił twórców hollywoodzkiej produkcji "The Choice”.
 • Polski Kawowy Kalkulator. Dzięki niemu, obliczysz kiedy masz pić kawę

  2019-10-18
  Niektórzy ludzie nie umieją funkcjonować bez kawy i dzień rozpoczyna się dla nich dopiero po małej czarnej. Polacy postanowili stworzyć Polski Kawowy Kalkulator, który pokazuje ile można wypić kawy i kiedy.
 • Lindemann - Ich weiß es nicht: tekst nowego singla wokalisty Rammstein

  2019-10-18
  Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się numer 'Ich weiß es nicht', do którego można już znaleźć tłumaczenie.
 • Kultowy styl AVE’a zredefiniowany w jego najnowszej kolekcji dla marki Vans

  2019-10-18
  Skate weteran z 20 letnim doświadczeniem nie przykłada zbyt wiele uwagi do ubrań; jego kolekcja Vans jest wyjątkiem.
 • Slipknot i Spice Girls w jednym numerze. Jak wypadła przeróbka?

  2019-10-18
  Slipknot ostatnio są na topie, a wszystko to dzięki najnowszej płycie, która została doceniona przez fanów i krytykę. Co chwilę pojawiają się nowe przeróbki i tym razem padło na cover w klimacie Spice Girls.
 • EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-10-18
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz