Anna Skalik

18.12.2015 (15:58)

Kim jest Patrycja Markowska - 5 faktów na temat wokalistkiPatrycja Markowska: 5 faktów na temat znanej polskiej gwiazdy. Sprawdź ciekawostki!

Kim jest Patrycja Markowska? Sprawdź pięć faktów na temat polskiej wokalistki! Patrycję znamy jako wokalistkę, autorkę tekstów; zadebiutowała w 2001 roku płytą Bedę Silna. Poniżej prezentujemy Wam 5 ciekawostek na temat Patrycji Markowskiej.

5 faktów o Patrycji Markowskiej


1. Patrycja Markowska urodziła się 21 grudnia 1979 roku w Warszawie. Ma 36 lat.
2. Jest córką wokalisty zespołu Perfect, Grzegorza Markowskiego oraz bratanicą... warszawskiego biskupa Rafała Markowskiego.
3. Dotychczas Patrycja wydała sześć płyt: Będę silna, Mój czas, Nie Zatrzyma Nikt, Świat się pomylił,  Patrycja Markowska i Alter Ego.
4. W 2014 pojawiła się w filmie Po Piąte: Nie Odchodź, gdzie zagra u boku takich aktorów jak Daniel Olbrychski oraz Grażyna Szapołowska. Wystąpiła tam w roli... samej siebie.
5. Najpopularniejsze piosenki Patrycji Markowskiej w serwisie EskaROCK.pl to Ostatni, Tylko Mnie Nie Strasz i Halo, Halo.

Poniżej jeden ze znanych utworów Patrycji Markowskiej.
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 9Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • 8Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-30
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • Toxic Fucker nie żyje! Aktor znany z produkcji dla dorosłych, występował nie tylko w porno

  2020-10-30
  Michał Kasprzak, znany bardziej jako Toxic Fucker, nie żyje. O śmierci aktora poinformowała strona XES.pl, która zajmuje się dystrybucją polskich filmów dla dorosłych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz