Dominik Pajewski

26.02.2020 (15:11)

Jeździł na łyżwach przypięty do niedźwiedzia. Takie rzeczy tylko w Rosji [WIDEO]Często mówi się, że Rosja to stan umysłu. Patrząc na tego typu nagrania, nie mamy wątpliwości, że ludzie mieszkający za naszą wschodnią granicą, mają totalnie inne spojrzenie na różne rzeczy. No bo jak inaczej nazwać zachowanie, gdy facet podczepił się niedźwiedzia, by jeździć na łyżwach.
 

Rosjanie mają to do siebie, że potrafią często zaskoczyć swoim podejściem do życia i do spraw, które postrzegamy zupełnie inaczej niż oni. Wiadomo, co kraj to obyczaj i nie ma co oceniać, jednak czasami nasi sąsiedzi, często zaskakują dziwacznymi i niebezpiecznymi wybrykami.

BILLIE EILISH ZAGRANA NA WIBRATORACH. TAK BRZMI NOWA WERSJA 'BAD GUY' [WIDEO]


Jeździł na łyżwach przypięty do niedźwiedzia. Takie rzeczy tylko w Rosji

W sieci można znaleźć nagranie, gdy pewien chłopak jeździ na łyżwach, ciągnięty przez niedźwiedzia brunatnego. O ile widok niedźwiedzia w Rosji nie jest dziwny, to już niedźwiedź ciągnący człowieka na łyżwach, to już niecodzienny widok. Jak to się stało? Jak mówią właściciele niedźwiedzia, to 2-letni miś o imieniu Wasilij, którego przejęto z hodowli, z której prawdopodobnie miał trafić do cyrku. Jak twierdzą opiekunowie, zwierze kocha towarzystwo ludzi i jest wegetarianinem... Oby w tej sytuacji był jak najdłużej miłośnikiem warzyw.

POKŁÓCIŁ SIĘ Z ŻONĄ I STRZELIŁ DO NIEJ Z... KUSZY! TRAGICZNY FINAŁ AWANTURY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz Karaś/Rogucki w twoim domu! Artyści zapowiadają koncerty w internecie

  2020-03-30
  W czasie, gdy koronawirus cały czas jest ogromnym zagrożeniem, należy zostać w domu i ograniczyć kontakty z innymi osobami. W obliczu sytuacji, artyści coraz częściej decydują się na koncerty online, co z pewnością urozmaica wszystkim czas spędzony w domu. Do grona wykonawców, którzy dadzą koncerty w sieci, dołączyli właśnie: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz duet Karaś/Rogucki.
 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz