Dominik Pajewski

12.08.2020 (12:54)

Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijanyMówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 

Mówi się, że Polak potrafi, a jeszcze gdy do tego dochodzą promile, to wtedy nie ma rzeczy niemożliwych. Jednak, warto przedstawić całą sytuację, która miała miejsce w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego. Patrząc na całą historię, można odnieść wrażenie, że głupota nie zna granic.

STARUSZKA WYMIATA PRZY KAWAŁKU AC/DC. TO POKAZUJE, ŻE MUZYKA ŁĄCZY POKOLENIA


Jechał Matizem bez pokrywy silnika, drzwi, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

Wszystko miało miejsce 9 sierpnia 2020, w miejscowości Wykno w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego. Około godziny 15:00, funkcjonariusze zauważyli wrak samochodu Deawoo Matiz, który przypominał coś na wzór samochodów z filmu ''Mad Max''. Auto nie miało pokrywy silnika, drzwi, tablic rejestracyjnych, klapy bagażnika, a gdy kierujący nim 25-latek usłyszał sygnał policyjny, który zakomunikował o kontroli, to wyskoczył przez... no ciężko powiedzieć, że przez drzwi, ponieważ ich tam nie było.

IDEALNA PRACA DLA PAR, BEZ WYCHODZENIA Z DOMU. TAK, CHODZI O TO, O CZYM MYŚLICIE


Dalej było jeszcze dziwniej, okazało się, że 25-latek nie ma prawa jazdy, a do tego w wydychanym powietrzu ma 1,8 promila! Jako bonus dodamy, że nieszczęsny Matiz widniał w rejestrze jako samochód wycofany z ruchu. Jakieś pytania jeszcze? Zostawimy wam tylko zdjęcia:


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kraśnik - MEMY o mieście, które stało się hitem internetu

  2020-09-29
  Kraśnik w ostatnich dniach stał się prawdziwym hitem internetu i trudno się dziwić. Wszystko z powodu utrzymanego większością głosów ''stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową'' oraz przyjętej petycji ''Stop zagrożeniu życia i zdrowia''. Chodzi o zakaz wprowadzania sieci 5G, bez wcześniejszego ustalenia, czy jest dobre dla zdrowia. Tego typu sytuacja mogła skończyć się w jeden sposób - szaloną ilością memów, które zalały sieć.
 • AC/DC wracają! Zespół zaczyna robić szum w social mediach

  2020-09-29
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczyna robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań.
 • Zdjęcia kosmosu, które robi Polak są hitem i kosztują sporo pieniędzy

  2020-09-29
  Kosmos od zawsze fascynował i wygląda na to, że z tej fascynacji może powstać coś pięknego. Co najciekawsze, kosmos to też niezły sposób na zarobek i to spory.
 • James Bond - muzyka z 25 filmów zebrana na złotych winylach. Prawdziwa gratka dla fanów

  2020-09-29
  Filmy o Jamesie Bondzie stały się prawdziwym klasykiem, który zna prawdopodobnie każdy miłośnik kina. Filmy często mają świetną ścieżkę dźwiękową, która została zgromadzona na specjalnych, złotych winylach.
 • Lars Ulrich wskazał najgorszy numer Metalliki. Fani mogą czuć się zaskoczeni

  2020-09-29
  Metallica ma na swoim koncie wielkie hity oraz numery, a nawet albumy, o których każdy wolałby zapomnieć. Lars Ulrich wskazał numer, który według niego jest najgorszym w twórczości zespołu.
 • FIFA 2021 - rockowy soundtrack w nowej odsłonie gry. Kogo usłyszymy?

  2020-09-29
  Seria FIFA jest prawdziwym fenomenem, który od ponad 20 lat jest prawdziwym hitem wśród graczy. Okazuje się, że FIFA 2021 posiadać będzie bardzo rockowy soundtrack, co z pewnością ucieszy fanów piłki nożnej, którzy gustują w gitarowych brzmieniach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz