Dominik Pajewski

26.03.2020 (16:16)

Jarocin Festiwal 2020 ODWOŁANY! W sieci pojawiło się oświadczenie organizatorów. Co ze zwrotem biletów?Jarocin festiwal 2020 odwołany! Organizatorzy opublikowali specjalne oświadczenie, w którym tłumaczą swoją decyzję. Dlaczego legendarny festiwal został odwołany?

Jarocin Festiwal 2020 odwołany! W sieci pojawiło się specjalne oświadczenie, w którym organizatorzy tłumaczą swoją trudną decyzję. Dlaczego kultowy festiwal został odwołany? Jaki jest powód decyzji?

DAVE GROHL Z NUDÓW ZAŁOŻYŁ KONTO NA INSTAGRAMIE. NA NIM BĘDZIE OPISYWAŁ... WSZYSTKOJarocin Festiwal 2020 ODWOŁANY! W sieci pojawiło się oświadczenie organizatorów. Co ze zwrotem biletów?

Jarocin Festiwal to kultowa impreza, która ewoluowała na przestrzeni lat, co roku oferując inne podejście do tematu festiwalu. Niestety, 26 marca 2020, organizatorzy opublikowali smutną wiadomość, odwołując imprezę w tym roku i przekładając ją na 2021 rok. Jak możemy przeczytać:

Z bólem serca przekazujemy Wam tę informację :( Wszystkie osoby, które zakupiły karnet na Jarocin Festiwal 2020, otrzymają zwrot środków. Osoby te proszone są kontakt z bileterią, w której kupili wejściówkę. Tam można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące zwrotu.Co prawda tegoroczna edycja jest odwołana, jednak organizatorzy zapewniają, że wrócą z festiwalem w 2021 roku.

Wsród artystów, którzy mieli wystąpić na Jarocin Festiwal 2020, byli: Porter Band, Kasia Kowalska, Armia oraz Apteka.

W SIECI POJAWIŁY SIĘ PRZERÓBKI OKŁADEK PŁYT, KTÓRE POKAZUJĄ, ŻE TRZEBA ZACHOWAĆ ODPOWIEDNIĄ ODLEGŁOŚĆ [FOTO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz