Dominik Pajewski

02.10.2020 (11:58)

Jak brzmieli Rammstein, zanim stali się popularni? W sieci można znaleźć kasety demo w świetnej jakości [WIDEO]Zanim Rammstein stali się potęgą w swoim gatunku, która ma na całym świecie setki tysięcy fanów, w różny sposób próbowali zainteresować swoją twórczością wydawców. Jednym ze sposobów były kasety demo, które krążyły od jakiegoś czasu po sieci. W końcu zebrano je w jednym miejscu i to w dobrej jakości.

Rammstein są obecnie potęgą, która prędko się nie zatrzyma, zważywszy na to, że na całym świecie jest dużo fanów grupy. Zanim niemiecki zespół doszedł do obecnej rangi, próbował w różny sposób zainteresować sobą wydawców. Jednym ze sposobów, były klasyczne kasety demo, na których można usłyszeć wczesne wersje znanych numerów lub nigdy nie wydane utwory. Nagrania krążyły po sieci od jakiegoś czasu, jednak teraz są w jednym miejscu i w bardzo dobrej jakości.

ROB HALFORD ZAŚPIEWAŁBY Z LADY GAGĄ. JAKIE PIOSENKI MOGLIBY WYKONAĆ?


  

Rammstein - kasety demo w sieci. Można posłuchać, jak zaczynał zespół

Z okazji 25-lecia debiutanckiego albumu zespołu, powstała specjalna strona herzeleid25.com, która powstała we współpracy stron RAMMWIKI oraz Rammstein World. Na stronie można znaleźć archiwalne zdjęcia, artykuły z gazet, krótką historię zespołu i drogę do debiutu i co najważniejsze informacje na temat kaset demo i same nagrania w świetnej jakości. Co prawda, nagrania od dłuższego czasu były dostępne w sieci, jednak nie w tak dobrej jakości, a na uwagę zasługuję bardzo dobra jakość utworów 'Feuerräder' oraz 'Schwarzes Glas', które finalnie nie trafiły na żaden z albumów. Posłuchajcie, jak brzmiał Rammstein, zanim stał się popularny i koniecznie sprawdźcie stronę herzeleid25.com.
AC/DC - SHOT IN THE DARK: TAK BRZMI NOWY UTWÓR KULTOWEJ GRUPY


Z okazji 25-lecia, pojawił się także koncert zespołu z Bizarre Festival 1996 w jakości Full HD.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz