Dominik Pajewski

29.07.2020 (12:55)

Ile razy w miesiącu Polacy uprawiają seks? Jesteśmy w połowie zestawieniaMówi się, że Polak potrafi i jak widać, w temacie intymnych zbliżeń też potrafimy zaskoczyć. Jak wypadamy na tle innych narodów w temacie seksu?

Polacy są w wielu dziedzinach najlepsi lub wychodzą na prowadzenie, stąd można powiedzieć, że ''Polak potrafi''. No i faktycznie, jesteśmy często na prowadzeniu, jednak w temacie częstotliwości zbliżeń intymnych, usytuowaliśmy się w połowie zestawienia. To jak to jest? Jak często Polacy uprawiają seks?

600 ZŁ ZA KILOGRAM MIODU. GDZIE GO ZDOBYĆ I DLACZEGO JEST TAKI CENNY?

 

Ile razy w tygodniu Polacy uprawiają seks? Jesteśmy w połowie zestawienia

National Health Service, przeprowadziło badania na grupie 2729 respondentów z 11 państw Europy. Ominęli oni Polskę, jednak z ich badań wynika, że na górze stawki są Anglicy, dokładniej wygląda to tak:

- Wielka Brytania – 12
- Niemcy – 11
- Belgia, Holandia – 9
- Rumunia, Portugalia – 8
- Austria, Słowacja – 7
- Włochy, Hiszpania – 4
- Francja – 2

Gdzie w tym wszystkim Polska? SW Research zbadało, że Polacy w tego typu zestawieniu mogliby być w połowie stawki, z wynikiem 8. Nie jest źle, a być może będzie lepiej z biegiem lat.

MIKE TYSON POWRACA NA RING! Z KIM BĘDZIE WALCZYŁ LEGENDARNY BOKSER?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz