Dominik Pajewski

15.05.2020 (15:10)

#Hot16Challenge2 - rockowi i alternatywni artyści, którzy nagrali swoje wersy. Wszystkie filmy w jednym miejscuAkcja #Hot16Challenge2 rozniosła się na całą Polskę, wychodząc poza ramy hip-hopu, co zdziwiło rapera Solara, który jest inicjatorem akcji. W sieci pojawiło się wiele wersów artystów, którzy są związani z szeroko rozumianą alternatywą i rockiem. Umieściliśmy wszystkie rockowe i okołorockowe wykonania w jednym miejscu.
 

Akcja #Hot16Challenge2 zalała cały internet i jak widać, wyszła poza ramy hip-hopu. Jest to oczywiście jak najbardziej pozytywne, jednak może warto przypomnieć o co chodzi. Tak jak ponad 5 lat temu, tak i teraz raper Solar zainicjował akcję, która polega na zarapowaniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych 5 osób, które w ciągu 72 godzin mają nagrać swoją ''szesnastkę''. Druga edycja jest jednak nieco inna, bo ma charakter charytatywny i celem jest zbiórka pieniędzy na służbę zdrowia i walkę z koronawirusem.

#HOT16CHALLENGE2: MAJKA JEŻOWSKA NAGRAŁA SWOJĄ ZWROTKĘ I WYZNACZYŁA CIEKAWE NOMINACJECo ciekawe, nominacje szybko wyszło poza świat hip-hopu, wywołując do nagrań między innymi, takich artystów jak: Dawid Podsiadło, Paweł Domagała, Krzysztof Zalewski i Monika Brodka. Zebraliśmy w jednym miejscu, wersy, które nagrali artyści rockowi i osoby związane z szeroko rozumianą alternatywą.

#Hot16Challenge2 - rockowi i alternatywni artyści, którzy nagrali swoje wersy. Wszystkie filmy w jednym miejscu

Poniżej umieszczamy nagrania w ramach akcji #Hot16Challenge, które nagrali artyści związani ze sceną rockową i szeroko rozumianą alternatywą.

[ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY]
  

 


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz