Dominik Pajewski

10.08.2020 (13:34)

Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich znajomość filmów katastroficznychLubicie filmy katastroficzne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ mogą one pomóc wam w wyjściu z ciężkiej sytuacji. O tym przekonali się pewni goście, którzy wylądowali na bezludnej wyspie i uratował ich pewien trik z filmów katastroficznych.

Jeżeli jesteście miłośnikami filmów katastroficznych, to możemy wam powiedzieć, że wiedza zdobyta w tego typu produkcjach, może przydać się w życiu. Przekonali się o tym pewni goście, którzy trafili na bezludną wyspę. Na ich szczęście, nie siedzieli tam tak długo, by rozmawiać z piłką do kosza.

CO WIDZĄ INSEKTY? NAUKOWCY STWORZYLI MAŁĄ KAMERĘ, KTÓRĄ PRZYCZEPILI DO ŻUKA

 

Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich wiedza, zdobyta dzięki filmom katastroficznym

Trzech kolegów wypłynęło na rejs łodzią, z zamiarem przepłynięcia 27 mil, niestety, nie dość, że zboczyli z kursu, to jeszcze zabrakło im paliwa. Na całe szczęście, panowie dopłynęli do bezludnej wyspy Pikelot w Mikronezji na Pacyfiku. Na szczęście, panowie chyba oglądali dużo filmów katastroficznych i szybko ułożyli na piachu znak S.O.S.. Na ich szczęście, po trzech dniach zauważyła ich ekipa ratunkowa, która szukała ich, bo przecież zaginęli. Jedno jest pewne, jeszcze kilka dni i zaczęli by rozmawiać z piłką do koszykówki, o ile byłaby jakaś w pobliżu. Zobaczcie, jak wyglądała akcja ratunkowa:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kraśnik - MEMY o mieście, które stało się hitem internetu

  2020-09-29
  Kraśnik w ostatnich dniach stał się prawdziwym hitem internetu i trudno się dziwić. Wszystko z powodu utrzymanego większością głosów ''stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową'' oraz przyjętej petycji ''Stop zagrożeniu życia i zdrowia''. Chodzi o zakaz wprowadzania sieci 5G, bez wcześniejszego ustalenia, czy jest dobre dla zdrowia. Tego typu sytuacja mogła skończyć się w jeden sposób - szaloną ilością memów, które zalały sieć.
 • AC/DC wracają! Zespół zaczyna robić szum w social mediach

  2020-09-29
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczyna robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań.
 • Zdjęcia kosmosu, które robi Polak są hitem i kosztują sporo pieniędzy

  2020-09-29
  Kosmos od zawsze fascynował i wygląda na to, że z tej fascynacji może powstać coś pięknego. Co najciekawsze, kosmos to też niezły sposób na zarobek i to spory.
 • James Bond - muzyka z 25 filmów zebrana na złotych winylach. Prawdziwa gratka dla fanów

  2020-09-29
  Filmy o Jamesie Bondzie stały się prawdziwym klasykiem, który zna prawdopodobnie każdy miłośnik kina. Filmy często mają świetną ścieżkę dźwiękową, która została zgromadzona na specjalnych, złotych winylach.
 • Lars Ulrich wskazał najgorszy numer Metalliki. Fani mogą czuć się zaskoczeni

  2020-09-29
  Metallica ma na swoim koncie wielkie hity oraz numery, a nawet albumy, o których każdy wolałby zapomnieć. Lars Ulrich wskazał numer, który według niego jest najgorszym w twórczości zespołu.
 • FIFA 2021 - rockowy soundtrack w nowej odsłonie gry. Kogo usłyszymy?

  2020-09-29
  Seria FIFA jest prawdziwym fenomenem, który od ponad 20 lat jest prawdziwym hitem wśród graczy. Okazuje się, że FIFA 2021 posiadać będzie bardzo rockowy soundtrack, co z pewnością ucieszy fanów piłki nożnej, którzy gustują w gitarowych brzmieniach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz