Dominik Pajewski

26.05.2020 (14:26)

Google Maps - polski lektor żegna się z kierowcami. Zastąpiła go maszyna



Wielu kierowców używa Google Maps, a głos, który słyszą podczas jazdy, wiele razy wyprowadzał ich z korków. Niestety, polski lektor żegna się z kierowcami, a jego miejsce zajmie maszyna.

Głos, który towarzyszył kierowcom w Google Maps, stał się czymś bardzo rozpoznawalnym i kojarzącym się z wyciągnięciem z największych tarapatów. Niestety, po wielu latach, polski lektor, Jarosław Juszkiewicz żegna się się z mapami Google. Niestety, na miejsce lektora zostanie umieszczony syntezator.

WARSZAWSKIE ZOO: NIEDŹWIEDZIE ZNIKNĄ Z WYBIEGU! WSZYSTKO PRZEZ OSTATNIĄ SYTUACJĘ


Google Maps: polski lektor kończy współpracę z Google. Zastąpi go maszyna

Każdy, kto włączył Mapy Google, słyszał nie raz, by kierować się na południe, lub na zachód. Niestety, w Mapach Google nie usłyszmy już głosu polskiego lektora, ponieważ zastąpił o syntezatora. Jarosław Juszkiewicz, postanowił jednak pożegnać się z kierowcami, publikując nietypowy filmik. Na nagraniu możemy usłyszeć, jak rozpoznać poszczególne kierunki i jak jechać tak, by się nie zgubić. Nie zabrakło także, klasycznego zwrotu, który zna każdy, kto korzystał ze słynnych map.
 

LODY O SMAKU GAZU ŁZAWIĄCEGO. JAKI JEST SKŁAD NIETYPOWEGO DESERU?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz